Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden tescóból eltűnt a...

Minden tescóból eltűnt a hálózsák?

Figyelt kérdés
Tescóban szoktam venni a hálózsákot a lányomnak. Most váltanánk méretet, de egy hónapja nem lehet kapni ahová én járok. Aki szokott tescózni látott mostanában?
2009. szept. 5. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
én láttam. akciósak voltak épp. kb 2 hete lehetett.
2009. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ma délután voltunk a Veszprém-i Tescóban. Ott láttam ujjatlan, de vastagabb hálózsákot. Közelebbről nem néztem meg, vagyis a méreteket nem néztem, és az árát sem.

2009. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! méret és az ár nem is lényeges, csak arra voltam kiváncsi, hogy egyáltalán nem lehet kapni, vagy csak nálunk nincs..úgy látszik csak nálunk nincs.:-(( el kell mennem másik városba venni úgy látom.
2009. szept. 5. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, a békéscsabaiban sincs már egy ideje... melyik városban laksz?
2009. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Salgótarjánban lakunk.
2009. szept. 5. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ma akartam én is venni, de a dunaújvárosi Tescoban sem volt. Holnap megyünk a kecskemétibe, remélem ott szerencsével járunk. Bocs, h belepofátlankodok a kérdésedbe, de ha esetleg van vki Kecskemétről, meg tudná mondani, hogy ott van-e hálózsák? Vagy bármelyik pesti Tesco is jó. Köszi!
2009. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le voltak árazva, szerintem azért nem találsz. Kb 1 hónapja hoztak új szériát, abból mi is vettünk, még legutóbb is láttam egy-egy méretet Pesten a Fogarassy úton. De csak egy fajtából.
2009. szept. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. én is 1 fajtát láttam 2 színben. bizti most jönnek majd be a téliek, és lehet, h várni kell rá pár hetet, v napot.
2009. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Nálunk már egy hónapja nincs, jó sok napot kell várni.:-) De ha máshol van akkor még van remény!
2009. szept. 6. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!