Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a féltékenység?...

Normális ez a féltékenység? érzitek néha úgy hogy babátok mindenkit jobban szeret nálatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Nem normális.A pici gyerek még nyitott,mindenkit szeret,aki foglalkozik vele.Az pedig csak a javára válik,hogy nem csupán az anyjához ragaszkodik.Ez nem jelenti azt,hogy az anyukáját nem szereti.A szeretet nem lesz kevesebb attól,ha többfelé oszlik.
2009. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, természetes reakció.

Én néha azt érzem, hogy utál a babám, mert minden nyűgöt én csinálok vele, amit utál: pelenkázás, öltöztetés, konnektortól elhúzás, virágot csipegetni nem engedés, stb.

A férjem is szokta mondani, hogy nem szereti, ha másra mosolyog a lánya, mert féltékeny olyankor.

Nincs ezzel semmi baj, ettől még el tudjuk majd engedni a babánkat magunktól.

A babánk természetesen minket szeret a legjobban, még akkor is,ha épp másra mosolyog!

2009. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!