Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allergia! Mit csináljak?

Allergia! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 hónapos fiamnál felmerült a gyanú, hogy valamire érzékeny lehet.

3 napja az arca és a nyaka tele van kiütéssel, ami nem akar múlni, sőt!

Viszont a vérvétel eredménye még két múlva érkezik meg! A doki szerint, amíg nem tudjuk mire érzékeny, de vonjak meg semmit tőle.

Csak félek,hogy nehogy bajt csináljak! Két hét még elég sok idő!

Mit tegyek?


2013. febr. 11. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy az elmúlt 3 napba milyen újdonságot kapott, azt ne add neki.
2013. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Agyaltam, de semmi újat nem evett! Hát ez az, hogy nem tudjam mit vonjak el.
2013. febr. 11. 08:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem váltottál mosószert esetleg? Családban, rokonságban nincs ekcémás?
2013. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nem szabad megvonni, mert ha a vérvételből nem derül ki, akkor tovább küld vizsgálatokra, és ha nem kapja azt, amire allergiás véletlenül valótlant fog állítani a vizsgálat, mert nem biztos, hogy kimutatja, ha nem adod...


Miért nem hiszel a dokinak?

2013. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és egy kezdő tudatlan diétázó anyuka úgysem tudja pontosan megvonni, amit kell, nagyon nehéz kinyomozni miben van egy kis mennyiségben akár.
2013. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Bízom a dokiban, csak sajnos nem csak a pöttyök vannak, hanem van,hogy szegénykém üvölt, mert fáj a hasa.

Nem tudom,hogy nem okozok-e valami nagyobb bajt, ha még két hétig tömöm azzal, amit nem bír!

2013. febr. 11. 09:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Tipikus allergének a tej és tejtermékek, tojás, szója. Talán mérsékeld ezek fogyasztását. Tejtermékből csak a savanyítottakat add (joghurt, túró , kefír, sajt) azt is kisebb mennyiségben, mint eddig.
2013. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a szoja ugye adalék a különféle élelmistzerekben (felvágottak pl). Nem biztos, hogy új dologtól van, lehet, hogy valami régóta fogyasztott kaja jött ki.
2013. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Csak azt nem tudom,hogy ha mondjuk nem a tipikusan allergizáló dolgokra allergiás, akkor azt hogy fogják kiszűrni.

Mert a labort, ha jól tudom, tejre, meg lisztre kérte a doki!

2013. febr. 11. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor újabb vizsgálatok, újabb vérvétel, stb.
2013. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!