Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje allergiás gyerekek...

Tejfehérje allergiás gyerekek anyukái, akik szoptatnak: Mennyi idő volt, míg kiürült a szervezetetekből a tejfehérje?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja nem eszek semmi tejszármazékot sem. De ma is volt egy pötty vér a kakiban. Utoljára egy hónapja volt kb, meg akkortájt többször, mikor elkezdtem a tejmentes diétát. Mást nem eszik a babám. Mi okozhatja még ezt? Már arra is gondoltam, hogy a popsija sérül meg, mert sok kakiban volt a pötty most is meg a múltkor is.

2013. jan. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A másfél hónap biztosan elég.

Nálunk is ilyesmi a felállás.

A tippem, hogy mástól is lehet.


Nemrég volt egy véres széklet, és szinte biztos, hogy a mandulától volt. Rengeteg mandulát megettem (barna héjával), és olvastam egy doki blogjában, hogy attól is lehet.


Aztán, nálunk a tejfehérje allergia szója allergiával párosul. Úgyhogy ez is lehet még, vagy persze bármi más. :o(

2013. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én direkt a szóját is kerülöm emiatt, mióta a tejet. és mégis... mondjuk a mandula az gáz lenne, mert mandulatejjel helyettesítem a tejet, mert a zabra allergiás vagyok
2013. jan. 31. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, bár amennyire jól vettem ki a cikket, a mandulának a héja okozza a gondot (a cián miatt), és a mandulatejben nem tudom mennyire van az jelen.

A rizstejet próbáltad már?

Az Alnatura-s (dm) szerintem nagyon finom (mandula tejet sosem kóstoltam)


A szójával meg az van, hogy az sokkal "alattomosabb", mint a tej, rengeteg termékben van szójafehérje. (Pékárú, hústermék stb.)

2013. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tudom, virsliben pl. mondjuk a kenyérbe nem tudom mit tesznek, ugye arra nem írnak semmit... rizstejet próbáltam, az alpros az jó, de a mandula sztem jobb. de a mandulából is csak az alpros jó. ezt a dmeset még nem próbáltam
2013. jan. 31. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!