Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog ha a 2,5 eves...

Normális dolog ha a 2,5 eves lányom nem alszik nappal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha éjjel rendesen alszik,szerintem nem baj.


Nekem 1 éves korától nem aludt nappal (addig is csak nehezen).

viszont csendes pihenő volt,ebéd után,eljátszott a kis kezével és az alvós plüssmacival.Oviban is megbeszéltem,nem kellett aludnia,csendben elfekve eljátszott magában.

2013. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fel 8- tol reggel 7 ig folyamatosan alszik.

Ha alszik nappal akkor este nem tudom lefektetni .

Csak azért írtam mert ilyen idősen ha megy oviba akkor itt mindenki alszik es nekem azért fura

2013. febr. 11. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyi alvás mellett nem csoda hogy nappal nem alszik
2013. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az óvodában az alvás nem kötelező, de illik csendben ellenni az ágyban fekve, mert a kicsik testének szüksége van a napközbeni pihenésre is a megfelelő növekedéshez.

Viszont vannak csoportok, óvodák, ahol lehetőség van a néha a pihi helyett csendben rajzolni, alkotni.

És még mindig ott a lehetőség, hogy a gyereked a többiekhez akar idomulni, és aludni fog az oviban.

2013. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom is két és fél éves ö sem alszik egy ideje nappal csak este 9-töl reggel 8-ig. azt mondta a védőnő nem baj ha nem alszik de a csendes pihenőre legalább szükség lenne...
2013. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!