Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nappal a menstruációm...

Ha egy nappal a menstruációm előtt megtörtén a dolog lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de teljesen nem zárható ki.
2011. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Extra peteérés akár egy jó szextől is bármikor lehet. Még menzesz alatt is teherbe lehet esni, bár valóban kicsi rá az esély.
2011. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Édesanyám menzesz alatt lett terhes velem :) Úgyhogy egy nappal a mensi előtt is van rá esély :)
2011. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
húú hát igen én is olvastam minden félét már de mi egy összeeszokott páros vagyunk 8 éve ebből 2 éve hogy az időben kiveszük módszert használjuk hát most ez nem sikerült mit tudtok a hőmérözésről mert én a napokban 37 alatt nem nagyon voltam és nem vagyok beteg+ elég sok a folyásom is
2011. febr. 7. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Mensi előtt fent van a hő, ha fent is marad, akkor utalhat terhességre, de ha leesik, akkor általában meg is jön. Vagyis a te esetedben az, hogy fent van, egyelőre semmit nem jelent. Mindenesetre az esély a babára nagyon kicsi.
2011. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt értem de nekem jan31 -én volt az utolsó napja 11 kötül lesz peteérés ha lesz őszínte leszek reménykedek habár nincs betervezve de ha jönni akar nagyon fogjuk várni és szeretni:)
2011. febr. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!