Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici méhlepény miatt pici...

Pici méhlepény miatt pici baba, volt így valakinél?

Figyelt kérdés

Kisfiam kiírt nap előtt 5 nappal született, 2910 grammal, és 53 centivel. Állítólag azért lett ilyen pici, mert kicsi volt a méhlepény. UH-n nem vettek észre soha semmit ebből.

Soha nem hallottam még erről, hogy ilyen történik, és kicsi lesz a baba miatta...

Járt még így valaki?


2013. febr. 11. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy összefügg-e,de nem olyan pici azért a babád... :-)

Nekem 2950 grammal és 53 centivel született a kisfiam,majdnem akkora volt mint a tiéd, 3 hós korára megduplázta a súlyát,most fél éves 8500 gr.

Ne izgulj,majd behozza a lemaradást.

2013. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Behozta már szerintem, 3 hónapos, pontosan nem tudom most hány kiló/centi, szerdán megyünk a vizsgálatra, de 2 hónaposan 5400 gramm volt és 63 centi. :)

A szülészorvos mondta, hogy a kicsi méhlepény miatt ilyen pici.

Tudom, hogy az UH-s becslések nem mérvadóak, csak végig azt mondták, hogy inkább nagyobb, legalább 3,5 kilós babára számítsunk, ehhez képest pici azért.

2013. febr. 11. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsi volt a lepényem és a zsinór is.Lányom 56centi és 3400el született.1hónaposan 4260gramm,2hónaposan 5320gramm,3hónaposan 6260gramm év 4 hónaposan 7210 gramm volt és 68centi kb.
2013. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok, nálunk úgy volt, hogy császárral szültem, és hallottam ahogy a doki mondta, hogy "nagy lepény, nagy baba" 3820 grammal és 49cm rel született :)
2013. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a fordítottja volt. 1héttel a kiírt előtt szültem, a méhlepény jó nagy volt a köldökzsinór nagyon hosszú a gyerek pedig bazi nagy lett. 4700gr-al és 60cmvel született. Nekem is azt mondta a doki azért lett akkora mert a méhlepény meg a zsinór nagy volt. :)
2013. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én méhlepényem is kicsi volt, ráadásul hamar el kezdett meszesedni, nem tudta megfelelően táplálni a babám. 2570g és 47cm született, a doki meg is jegyezte mikor meglátta a lepényt, hogy erre inkább nem is mond semmit. Szerencsére azóta bőven behoztuk a lemaradást, már 10 kg és 11 hónapos. :)
2013. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!