Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek elől tapadt a méhlepény...

Akinek elől tapadt a méhlepénye terhesség alatt, az mikor érezte meg a picurt és milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Köszi! :)

2012. szept. 24. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

17 hét körül éreztem csiklandozás, bizsergés szerű valamit, az orvosom szerint ez már a baba volt. de biztosra, kis rúgást, azt a 21. héten, attól kezdve minden nap. ezt nem lehetett összetéveszteni semmivel :)

39 hkm

2012. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
pontosan mint au elso valaszolo,kb a 17. heten!elteveszthetetlen lesz!:-)
2012. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mellső fali lepénnyel 16 hetesen kezdtem érezni, akkor olyan kis buborékoló érzés volt. 18 hetesen már igazi rúgást éreztem, és innentől naponta, mindig éreztem őt egyre jobban.
2012. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16hetesen éreztem kicsi mozgásokat és úgy a 19-20.héttől rendes rúgásokat:)!!!
2012. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mellső fali lepénnyel a 19. héttől éreztem a picike buborékolást, de még nagyon bizonytalan érzés volt.
2012. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Én már 20+3 hetes terhes vagyok, de nekem még inkább csak buborékoló érzések vannak. Itt-ott mintha éreznék erőteljesebb dolgokat is, de nemtudom beazonositani, hogy az a baba-e, mert nekem mindig ilyen mozgékonyak voltak a beleim, vagy hogy is mondjam :D

Nagyon szeretném már én is átélni, milyen ha rúg a pici :/

2012. szept. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!