Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melsőfali méhlepény el mikor...

Melsőfali méhlepény el mikor éreztétek a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem valamit, amiben bizonytalan voltam, hogy a babámat éreztem-e, de 1 hét múlva, vagyis 17 hetesen már biztosan tudtam, hogy az ő mozgását érzem. Első baba volt amúgy.
2012. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Először 17 hetesen éreztem, aztán egy ideig nem majd egyre gyakrabban. 19 hetesen már határozott mocorgást éreztem és azóta minden nap rengeteget mozog. Szintén első baba. 27hkm
2012. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18+5 naposan első baba, lehet előtte is éreztem, de ekkor tutibiztos voltam benne! Köldök alatt bal oldalon éreztem.
2012. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 hetesen, első baba
2012. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb 15 hetesen éreztem először (vékony a hasfalam)


34+4 hkm

2012. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, és első baba (utolsó voltam)
2012. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is ezt kérdeztem pont tegnap :) belinkelem neked a kérdésem, ha nem gond, oda is jött pár válasz :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adel26 válasza:
En 18 hetesen ereztem,masodik baba,addig megvoltam ijedve h nem erzem.mintha csiklandozna..nem olyan erzes mint az elsovel :)..
2012. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!