Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az jelenthet valami gondot,...

Az jelenthet valami gondot, hogy egy nap 3-5 szor is van széklete egy 10 hónaposnak? Vagy csak a fogzás kavart be?

Figyelt kérdés
Ez előtt soha nem volt ilyen! Mindig 1 szer nagyon ritkán 2 szer van!
2013. febr. 11. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk mindig ennyiszer van, de egyébként lehet attól! De ha a fogzás az ok, hígabbnak kell lennie...Nem evett valamit ami meghajthatta esetleg? Ha nincs más tünete, nem fáj semmije, biztos rendeződik hamarosan! Almás ételeket adj esetleg..Ilyenkor alma krumpli is jó!
2013. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kapott semmi olyat de nem is híg! Rendes csak most sok van! Mást nem veszek észre rajta!

Köszi a választ!

2013. febr. 11. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak, ha jön a foga, akkor nem hígabb a széklete, csak sokkal többször, többet kakil naponta.
2013. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor biztos attól van!
2013. febr. 11. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is fogzásnál van gyakoribb kaki, és nem hígabb, normális állaga van egyébként, a napi 1-2 helyett 4-5. Úgyhogy ha ilyen van mindig tudom, hogy napokon belül fogacska várható :) Tegnap is kibújt egy és a múlt héten nálunk is ez volt :)
2013. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányom is normál esetbe kakil ennyit! :) De abszolút elképzelhető, h fogzás a ludas, ha ez nem átlagos nálatok :)
2013. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na mi most ezért vagyunk kivizsgálás alatt! Egy éves a fiam és ő is kb. 10 hónapos kora óta kakil nap 3-szor!

A doki szerint ez sok egy ekkora gyereknek. Nem is túl vastag a fiam és valamilyen tápanyagfelszívódási zavarra gyanakszik a doki!

Pedig még csak nem is híg a széklete!

2013. febr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Az én lányom szinte minden étkezés után kakil. A doktornő nem mondta, hogy baj, pedig tud róla.
2013. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! Úgy imádom az okos dokikat akik mindig gyanakszanak valamire, és semmi nem jó! Ha egy babának mindig is gyakorta volt széklete, akkor miért kell belemagyarázni bármilyen kórt??Nem minden baba húsi, ezt el kell fogadni!És a betegségeken túl bármi közrejátszhat a gyakoribb székelésben egy ennyi idős babánál, pl. fogzás!!Én az ilyen nagyon okos orvosomat le is cseréltem...!
2013. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!