Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Senki nem tud segíteni?

Senki nem tud segíteni?

Figyelt kérdés

Ez volt ma a kérdésem, de nem sok választ kaptam:(:(


Az egész napom csak az altatásból áll? Mit csinálok rosszul?

Második baba,így mondhatom van némi tapasztalatom, de egszerűen nem tudom most mit csináljak.

5 hónapos elmúlt alányom, és egyszerűen már totál kivagyok. Az még oké,hogy nem akar egyedül elakudni a ksiágyban. De az már nem jó,hogy az altatási idő egyre hosszabbra nyúlik. Eddig kivittem babakocsiban max 5-10 perc és aludt, tegnap már 40 percig kellett tologatni,pedig a szeme majd leragadt, és aludt 10 percet. Ez megy napok óta több,mint félóra altatás és alig alszik valamit. Arról már nem is beszélek,hogy éjszaka legalább10 -12 alkalommal ébred.

Mit csináljak? Már teljesen tanácstalan vagyok.


2013. febr. 11. 21:32
1 2
 1/16 kíváncsicska ***** válasza:
Kérdezhetek előtte?Hányszor alszik nap közben?Mert mi lenne ha mondjuk az egyik altatást kihagynád?Szopizik vagy tápszeres?Mert éjszaka az is sok mindentől függhet.Van a kiságyon rácsvédőtök?Ha igen próbáld meg azt hogy vedd le hogy hadd lásson ki.Ha felkel éjszaka adsz neki valamit?Tápszer anyatej tea víz?Mert ha igen mi lenne ha csak vizet adnál neki,mert akkor lehet pár nap múlva nem kel csak ha éhes.Nekem 1 évesen olt egy ilyen időszakom a lányommal,ez bejött :D
2013. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!Mióta tart ez?Egyébként hányszor és mennyit szokott aludni egy "normális"napon?Én sok mindent "ellenőríztem"

-nincs-e hideg-vagy túl meleg?

-fogzás

-én vettem hidegpárásítót,mert nagyon száraz volt a levegő a szobájába,hogy az én torkom/orrom is kiszáradt,előtte persze beszereztem egy páratartalommérőt:)

azóta jobban alszik.Na jó nem mondom,hogy nem kel fel,de max.1-2 szer,a fogzás miatt,szerencsére hamar visszaalszik.

2013. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy fogzik vagy hasfájás? Veszel észre rajta valami furcsát? Amit nem úgy szokott csinálni vagy viselkedni?
2013. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
második vagyok.Szopizik vagy tápszeres amúgy?Hányszor szokott enni?
2013. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Anyatejes.

Reggel fél 8 előtt ébred,amikor 9előtt megyünk a boltba,akkot hazafelé elalszik kb 20 perc, de van hogy semmit:(

Utána délben alszik (ma pl másfél órát), utána pedig 5előtt-fél6ig, majd fél9kor van fekvés:(

Első körben éjszaka a cumit adom vissza, ha kiköpi jön a víz, utána csak a cici, de a vége az esetek 90 %-ban a cicin visszaalvás.

Ma hagytam neki égve egy éjjelifényt, hátha ez a gond:(:(

2013. febr. 11. 21:40
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

az én fiam a héten lesz 6 hós, De ő is ezt csinálja! Fogalmam nincs hogy miért, ott állok mellette és várom, h felébred-e vagy sem, ha felébred egyből felkapom és altatom újra, hogy ne ébredjen fel teljesen és így elalszik "rendesen". Pár napja csinálja ezt, hogy 10 perc alvás és kész, és altatom vagy egy órán keresztül. Éjjel ő nem ébred, csak felsír sokszor, gyors cumit adok és alszik tovább. Én a fogakra gondolok, nem lehet, hogy azok okozzák?

2013. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rág ezerrel, de még nem hinném,hogy napokon belül kibújna afoga.
2013. febr. 11. 21:41
 8/16 A kérdező kommentje:
2 hónapos kora óta alszik rosszul, de ezt kb egy hete csinálja. Előtte szépen ellaudt, ugyan babakosiban vagy ringatni kellett, és éjszaka is cska 5-6 alkalommla kelt:(:(
2013. febr. 11. 21:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Kávézol? Lehet azért nem tud elaludni,hiába álmos.(csak mert írtad h anyatejes)
2013. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Végigolvastam már első alkalommal is a kérdést, de nem akartalak elkeseríteni, ezért nem válaszoltam. Az én lányom (szintén második gyerek) is nagyon rossz alvó volt. A rossz hírem az, hogy még mindig nagyon rossz alvó, pedig már 4 éves. (Most néztem meg, még mindig nem alszik, pedig megengedtem neki, hogy átmenjen az én ágyamba. A többi testvére már egy órája alszik.)

Szóval én is nagyon sok mindent kipróbáltam, és gyakorlatilag nem lett könnyebb az altatás. A mai napig nem értem, miért ilyen nehéz ez. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

2013. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!