Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós ehet már dinsztelt...

7 hós ehet már dinsztelt májat? Ha nem akkor milyen formában adhatom neki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pépesítve szerintem adhatod
2013. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lányom 7 hós, de biztosan nem adnék, jó kis zsíros hagymás, füszeres májat neki.


èn nem hallottam, hogy májat lehet már neki, így nem is adok neki.

2013. febr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván kevés zsírral, kevés fűszerrel,de szerintem kaphat. Persze attól függ, hol tart,ha csak 6 hósan kezdted hozzátáplálni, akkor még ne. De ha már kapott husit,zöldséget, nem csak húst, akkor mehet egy kis máj is. Jó kis vas forrás
2013. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, azt írja 6-7 hósan, heti egyszer
2013. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Májat, de nem fűszeres, hagymás, zsíros kaját......te jó ég.....az én fiam elmúlt 7 hónapos és még pár kanállal eszik csak délelőtt és szopizik, amennyi beléfér.....miért hiszik azt, ha elkezd enni egy gyerek, akkor tömni kell és 1 hét múlva már töltött káposztát adnának neki....
2013. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csirekmájat 5 hónapos kortól lehet adni a babának, heti egyszer. Persze, ha 4 hósan kezdted a hozzátáplálást. Én úgy adtam, hogy húslevesbe főztem meg neki. Amúgy ehet szerintem már dinsztelt májat, semmi baja nem lesz tőle, max. mielőtt befűszerezed jobban, szedsz ki neki külön, de egy kis sótól se lesz semmi baja. Én úgy csinálnám, hogy főtt krumplira szednék neki májat egy kis szafttal, villával nyomnám össze neki, attól függ mennyi foga van, de 7 hónaposan már a kicsit darabosabb ételhez is lehet szoktatni már.

Kérdező, az utolsó hozzászólásod nagyon tetszett, az én fiam 2010-ben született, de az akkor védőnőm, amit adott papírt a hozzátáplálásról, ott már 5 hónapos kortól írta a csirkemájat.

2013. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kislányom is 7hónapos.Én megfőzöm a levesben a csirke májat,villával összetöröm,teszek hozzá krumplit,sárgarépát+egy kis leves levét(hogy ne legyen olyan száraz) és igy adom neki.Imádja!:)
2013. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kölköd neked van, te szerencsétlen. Nekem gyerekem!
2013. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fordítva :D
2013. febr. 12. 11:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, nem hinném, hogy a te véleményed nálam bármit számítana, ha viszont nem tetszenek a válaszok, akkor ne tegyél fel kérdést. Mert ezzel ugye vállaltad, hogy nem tetsző is érkezhet. Ha meg mindegy, ki mit mond, akkor felesleges magadból hülyét csinálni :) ami így elég jól sikerült kiegészítve a stílusoddal. Gratulálok Anyuka! Jó étvágyat!
2013. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!