Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomat hogy tudnám leszoktat...

Lányomat hogy tudnám leszoktatni a szem nyomkodásról a szájban turkálásról a csípésről és a karmolásról? Ha rászólók neki áll orditani pedig nem kiabálok vele!

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbáltad már figyelmen kívül hagyni?

Ha az sem segít, akkor én bizony mindig rászólnék, elvenném a kezét, persze nem durván, drasztikusan, csak elvenném, és mondanám, hogy nem szabad! Ne törődj vele, ha ordít.

2013. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam figyelmen kivül hagyni de csak addig amig nem nagyon fáj de olyanokat csíp , meg olyanokat karmol. Szépen elveszem a kezét ha finoman rászólók csak ordit.
2013. febr. 12. 13:05
 3/13 anonim ***** válasza:
szia! ilyen dolgoknál amiket direkt csinál érdemes megbüntetni egy kicsit, vagy megmondani neki hogy az nagyon fáj és ezért ne csinája
2013. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni azonnal! Ha bármi ilyet csinál ott kell hagyni hogy tudatosuljon benne hogy ha ilyet csinál akkor a közelébe se mész!
2013. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kislány?

Lehet, hogy még éretlen arra, hogy megértse, h ezek fájnak neked.

2013. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdezted tőle, hogy miért csinálja? Megfigyelted már, hogy mikor? Nem akkor, ha fáradt, álmos?
2013. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egész nap csinálja nem csak akkor ha fáradt. Hát még csak 8 hónapos a beszélgetés nem menne.
2013. febr. 12. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, hogy 8 hónaposan ilyeneket csinál. Vedd el minden alkalommal a kezét, többet nem tudsz csinálni. Ő fedezi fel az arcodat, nem tudja, hogy ez neked fáj, nem tudja, hogy gyengéden is lehet simogatni.
2013. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 hónapos? Akkor nem tragédia. Ismerkedik. Vedd el a kezét, ha fáj, de majd úgyis leszokik róla. Esetleg kösd le a figyelmét mással. Csörgő-zörgő játékok, textilkönyv, szundikendő.
2013. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves múlott a babám és ő is csinál ilyeneket, ha rászólok, simán kiröhög! :) Én azt olvastam, hogy meg kell fogni a kezét, elvenni onnan (jelen esetben az arcodtól) és határozottan mondani, hogy nem vagy nem szabad! Ha mindig ugyan azt a reakciót fogja látni, akkor előbb-utóbb megérti, hogy mit is jelent és abbahagyja! Bár ez biztos nem egy-két nap!
2013. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!