Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítsem a grízt a...

Hogy készítsem a grízt a babának, hogy nagy lyukú cumin átmenjen?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos,és most szeretném adni neki tápszerrel elkészítve,de miből mennyit tegyek hozzá?
2013. febr. 12. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
de miért nem adod neki kanállal?
2013. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, szerintem is add kanállal! Én úgy emlékszem, hogy amikor én is próbáltam anno, nem jött össze, folyton eldugult a cumi.
2013. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne grízt csinálj akkor,hanem liszt felhasználásával híg pudingot
2013. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tejpépet tudsz neki adni, lehet kapni olyat ami kész, olyan kis dobozban van mint a 2 dl-ivólé, az híg, átmegy a cumin, de csak azon a cumin, ami 1-2-3, vagyis lehet forgatni, és nagy lyuk van rajta, nem 1,2 vagy 3 pici lyuk.


Tejbegrízt nem tudsz készíteni tápazerből, mert a tápszert nem szabad felforralni, ha pedig nem forró, nincs amibe bele dagadna a gríz!


Kanállal adj neki Tejpépet.

2013. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor kanállal adom.Kedves hármas hogyan kell készíteni azt a pudingot kipróbálnám.

Tejpépet meg szerintem nálunk nem lehet kapni.Pedig azis jo lenne.

2013. febr. 12. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Pudingot a grízhez, vagy a zacskós pudinghoz egész hasonlóan.

1-2 ek lisztet raksz a lábas aljára, kb. 3 ek cukrot (kakíóval vaníliával lehet ízesíteni, de akár el is hagyható), fokozatosan felöntöd tejjel (fél liter), folyamatos kevergetés mellett forrásig főzöd. Ekkor látni fogod rajta, hogy besűrűsödött. Ha kevesebbet szeretnél, akkor annak megfelelően csökkents a hozzávalókat

2013. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de a cukor nem káros a babának?
2013. febr. 13. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!