Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszik meg a bolti,...

Miért veszik meg a bolti, drága popsikrémet, ha a gyógyszertári, amit a doki felir is jó és olcsó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
praktikusabb ha mész valahova.No,meg mi is nappal gyógyszertárit használunk,de estére,amikor nincs pelus csere,akkor valami jobbat,pl.babe
2009. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

szia!

mert nem mindenkinek jó amit a doki felír, nekünk jobb a bephanten, sőt legújabban a sudocrem (és a doki is támogatta, hogy ha az a jobb akkor azt vegyük). Plusz, időtakarékos és nem mindenkinek szempont a pénz. De ha a kérdés figyelemfelkeltő ellegű volt, hogy hahó fel lehet ám iratni, akkor köszi!

jó babázást!

14hós kislány anyukája

2009. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére megtehetem, hogy csak sudocream-et használjak, ezért nem veszem meg a gyógyszertárit. No meg ez klasszisokkal jobb, hiába drága!!
2009. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért, mert herpesze volt már pici korában a kisfiunknak pont a popsiján, és a normál krém nem jó rá. Úgyhogy sudocreamet használunk, mert az antiszeptikus is, és olyan jól megtapadós az állaga, sokáig védi a popsiját. De ha jó lenne a gyógyszertári, simán azt használnánk, fürdetőből pl még mindig az van. 5 hónapos.
2009. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én azt használom.nekünk is jó,szerencsére nem is pirosódós a babám popsija,de ha időnként mégis kipirosodna akkor az már nem segít,ezt tapasztalatból tudom,igy valami mást használok,de egyébként 8 hónapja azt.
2009. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Ha-ha, méghogy klasszisokkal jobb a sudocream, ha-ha.

Látszik, hogy sose próbáltad a normált!!!


Ha nem megfelelő az egyik, gyógyszertári, próbálj másikat! Van többféle, bármilyet felírnak, ki kell tapasztalni, melyik a jobb. Minden babának más a jó.


Én is vehetnék csak sudocreamet, megtehetem, de miért szórnám baromságra a pénzt? Elszórom neki értelmesebbre...

2009. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Sudocream nem csupán popsira való, az az előnye a gyógyszertári krémekkel szembe.Lányom bőre érzékeny így több mindenre is használom nála.Pl: mikor kicsi volt a fejét nem emelte bepálott, beizzadt a nyaka és ez megfelelő volt rá.Én először sajnáltam rá a pénzt és úgy gondoltam a gyógyszertári is van olyan, de be kell látni hogy ez nem igaz!!!!!!!!!!

Kipróbáltam és nagyon jó a gyógyszertári áll a szekrénybe!

De erről csak az írhat aki használta és tapasztalta a különbséget!Az ára miatt nem kell rögtön leírni, valamiért biztos drágább, lehet azért mert többet ér!

2009. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megtehetnénk,h. a legdrágábbat vegyük de ha a gyógyszertári tökéletes a kis popsijára,akkor minek?

Ha megyünk valahova én is egy praktikusabb tubusos fajtát viszek.

Persze a baba bőrén is múlik...

2009. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én gyógyszertárit használok pedig megtehetném hogy nem , szóval nem a pénz miatt, viszont a mi védőnőnk azt mondta hogy a sudokrémet csak néha és ne mindig használjuk mert az árthat is! sztem a gyógyszertári tökéletes.
2009. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hós a babám,mi csak gyógyszertárit használunk,éjszaka sincs semmi gond vele,egyszer se volt piros a popsija. Én természetesebb összetevöjünek gondolom,mint a boltit,az tele van mindenféle adalékkal. De kinek mi a jó...
2009. szept. 6. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!