Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 18hos, de mar egy...

Kislanyom 18hos, de mar egy jo ideje nem eszik normalisan, ha meglassa, hogy valaki eszik, hat akkor neki mindig kell belole es ha nem kap akkor kitor a hiszti. Nalatok megvan, hogy pontosan mindig mikor eszik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

(Meglátja.Bocs,csak nem bírtam.)

Szóval ha a család szépen együtt ül le reggelizni,ebédelni,vacsorázni,-vagy legalább te együtt eszel vele-,akkor enni fog rendesen.Egy ekkora nagylány nyugodtan ehet együtt a családdal,nem kell külön napirendet csinálni neki.

2009. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 1 éves, és ő is mindenből kérne, amit mi eszünk. Persze nem kaphat. Nálunk van napirend, és általában én vele eszek. Akkor jobban eszik ő is. Mi megpróbálunk nem enni előtte, mert akkor hisztizik, sír, csak ebből már volt gyomorrontás, és ezért kicsit szigorúbb lettem.
2009. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hós a csajszim,de már régóta együtt eszik a család.Ha étkezések között éhes,gyümit,kölesgolyót,bulátát szokott kérni-kapni.
2009. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!