Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak evés után sír a...

Ha csak evés után sír a babám, akkor az hasfájás miatt van, ugye? Nagyon mohó, evés után meg rögtön iszonyatos sírásba kezd. Aggódok, első baba. Nyugtassatok meg, hogy ez a mohóság miatt van és pocak gond.

Figyelt kérdés
Védőnői tanácsra (meg józan észre hallgatva) megszakításos etetés lesz bevezetve, akkor talán javul a helyzet.

2013. febr. 12. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A mohóság miatt sok levegőt nyel! Attól lehet! Tápszeres vagy tejes? Nem bukik vissza?
2013. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájás,de lehet reflux is,ha bukik.
2013. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tej + tápszer. Bukik, csak később, evés után kb fél óra is van, hogy eltelik. Pedig próbálom büfiztetni.
2013. febr. 12. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű a sava zavarja szegényt! Mi ezért eszünk sűrű tápi az segített valamennyit!
2013. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasfajos a babam de eves utan csak akkor sir ha meg enni akar. Nem lehet hogy keveset eszik? Nem eleg neki? Megvarod mig elengedi a cicit es teljesen "bekomal'? :)
2013. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekem akkor csinálta ezt egy időben amikor nagyon mohón evett és beszorult a levegő. Próbáld meg evés közben is büfiztetni, ne csak akkor amikor már sír. Aztán az enyém megtanulta könnyebben kiengedni, azóta nincs sírás, de kellett hozzá pár hét.
2013. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sok levegőt nyel. Ha nehezen büfizik próbáld meg, hogy hintáztatod, leteszed-felveszed, így könnyebben felszabadul a levegő. (én ezt a védőnői tanácsot kaptam) ill. még azt, hogy evés közben próbáljam meg büfiztetni.
2013. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akinek sok a teje, attól is fájhat a pici hasa6gyomra, hogy rövid idő alatt túl sok tej kerül a hasába. Próbáld meg evés előtt fél/3negyed órával lefejni a tejet, így nem lesz annyira nagy benne a nyomás. Így lehet, hogy tovább kell szopnia, hogy jól lakjon, de nem terheli meg a pici gyomrát.
2013. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!