Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyit sír egy nap...

Nektek mennyit sír egy nap 6-9 hónap közötti babátok?

Figyelt kérdés
Az én kislányom most lesz 8 hónapos, de pár hete elég sírós lett, ha nem tetszik neki valami sír, vagy ha fáradt, van mikor nem is tudom miért sír. Korábban nem volt ilyen sírós, inkább jókedvű vidám baba volt, kivéve míg pici volt, akkor hasfájás miatt sírt, vagy ha éhes volt. Most nekem ez fura, na meg jobban örülök, ha nevet, kacag. Szóval nem számoltam, de tuti napi 15-20 sírás van. Éjjel is felsír 2-3szor, meg nappal, ha felébred alvásból is sír... :(
2013. febr. 12. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom általában mindenki ezzel jön, de nem jön a foga? Mert az Én lányomnak is vannak ilyen időszakai..most is éppen...ma kb 10x sírta el magát minden apróságon.. és jön a foga felül. (11 hónapos)
2013. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Még nincs kinn egy foga sem, első baba, így nem tudom, de lehet persze, hogy emiatt nyűgösebb, meg ébred többször éjjel is. Korábban már volt, hogy átaludta az éjszakát. Lassan már aktuálisak a fogacskák, lehet, hogy emiatt lett sírósabb, nyüszi!?
2013. febr. 12. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
meg kezdodik a szeparacios szorongas is, most mar komolyabb erzelmei is vannak, erzi a hianyod is, az en lanyom is ilyen volt, 6 hos koraig vigyorgott mint a vadalma, aztan valtozott, mar nem tetszik neki minden, van sajat akarata, ami neha mas mint az enyem, ilyenkor tiltakozik, fogak is kinozhatjak. Szerintem teljesen normalis fejlodes ez
2013. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónapos, szerencsére egyáltalán nem sír. Szerintem nálatok a fog lesz a probléma.
2013. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!