Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tápszerrel, hanem csak...

Nem tápszerrel, hanem csak vízzel készítettem el a Milupa 7 gabonás tejpépet a 7 hónaposomnak. Ez árt neki?

Figyelt kérdés

A saját figyelmetlenségem volt. Nem tápszeres baba, így nem is gondoltam, hogy ez nem simán vízzel készítendő. Sajnos nem olvastam el.

70 g-ot evett belőle gyümölccsel.


2013. febr. 13. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a vizet fel kell forralni és utána lehűteni én is így készíetettem mindenféle kaját
2013. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de ennél írták, hogy tápszerbe kell keverni, én meg csak vízbe kevertem. Talán nem olyan nagy baj.
2013. febr. 13. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én soha nem adtam neki tápszerrel a tejpépet...Babavizzel kevertem el...ilyet még nem is hallottam hogy tépszerrel...de lehet én vagyok tudatlan...
2013. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én is, de erre a fajtára a tápszer volt írva.
2013. febr. 13. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ehhez az egyhez valóban tápszer vagy anyajetet ajánl a gyártó, mert ebben semmi egyéb nincs, csak gabonapehely a babák számára megfelelő formába, nincs tejpor, édesítés, semmi benne. Szóval ha csak vízzel csináltad, akkor nyilván ízetlenebb volt, persze a gyümölcs javított a dolgon :)

Szóval baja nem lesz tőle semmiképp, nem lesz olyan finom, de ha megette, egészségére! :)


Én egyébként 3 féleképpen szoktam ezt csinálni. Egyrészt vagy lédúsabb gyümölcsökhöz adom simán a pelyhet, ezzel kvázi besűrítve, nagyon szereti a lányom. Aztán simán tápszerrel, vagy fél adag tápszerrel elkészített pép, és bele még gyümölcspép...mindet nagyon szereti!

2013. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. febr. 13. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
én sem tápszerrel csinálom, hanem gyümölcsbe keverem, ha úgy túl sűrű akkor pici vizet teszek hozzá. Később joghurtba is tettem neki, imádta úgy.
2013. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!