Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babámnak ha...

Lehet baja a babámnak ha erőltetik, hogy menjen?

Figyelt kérdés
11hos kisfiam van mászik felál ül megy a butorok mentén nagyon ügyes de menni nem akar még ha fogom a kezét ugyhogy én nem is erőltetem ugy gondolom ha megérik rá akkor ugyis csinálja, de viszont anyòsom folyton pesztrálja hogy menjen mindig felalitja es erolteti a menést pedig szegény gyerek sokszor leakar ülni és mászni.
2013. febr. 13. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az anyósok ilyenek. Okosak.

Az én kisfiam is 11 hónaposan felállt, de soha nem vezetgettem, nem láttam értelmét, az anyósom vezetgette néha, ettől baja nem lett. A gyerek 14 hónaposan indult el.

Szóval ha néha vezetgeti nem lesz baja tőle, nem szabad erőltetni.

2013. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát, kíváncsi leszek az én anyósom milyen lesz. Egyelőre tök normális, remélem így is marad!
2013. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.Ne álmodozz.Az enyém is normális volt a házasságunk előtt,de utána?Már az esküvő harmad napján cirkuszt csinált azon,hogy én és az öcsém ajándékot vettünk anyu születés napjára,és azt mondtuk,hogy négyönktől kapta,az az öcsémtől barátnőjétől,és páromtól ,meg tőlem.Azóta is rossz a kapcsolatunk.De szívből kívánom,hogy a tied ne ilyen legyen.
2013. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!