Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtommal a 30%-os éhezésről...

Tudtommal a 30%-os éhezésről kimutatták, hogy élethosszabító hatása van. Ez baba korra is érvényes?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 13:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mi az a 30%-os éhezés?
2013. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
??? Elmeséled, mi az a 30%-os éhezés? Babáknak a 0%-os éhezés a legjobb!
2013. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

???

Ez a kérdés ugye nem komoly?

[link]

[link]

2013. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Előbb szeretném elolvasni, azt a cikket, utána tudok róla beszélni, de első körre eléggé kétkedve fogadom.
2013. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt a 30%-ot még nem hallottam, de azt rögtön szögezzük le, hogy ez nem a gyermekkorra vonatkozik!!! Olyanról viszont már hallottam hogy a távol-keleten azért élnek sokáig egészségben az emberek, mert keveset esznek! Egy tál rizs per fő a napi adag kb., vagyis nem éheznek, de nem "zabálják" tele magukat. És igen, ez meghosszabbítja az életüket.
2013. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
(kiírok valami hülyeséget a gyakorikerdese-ken,nézzük a reakciókat, ki kajálja be, igaz? )
2013. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Éhezés babakorban, a lehető legrosszabb dolog!



Ilyesmire gondolsz amúgy?

[link]

2013. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A "baba" és az "éhezés" egy lapon sem említhető. Nem érdekel a modern kori őrültségek! Fogyókúrázni, meg hóbortokat kipróbálni kizárólag felnőtt embereknek engedélyezném. Sem koplaltatott babákat, sem éhező tiniket nem akarok látni a világban, mert nem csak hogy szomorú, de egyszerűen tragikus, ami ma már megy a világban! Nem kell kövérnek lenni, csak simán megválogatni amit eszel és napi szinten mozogni. Ehhez nem kell senkit sem sanyargati és egészséges is maradsz! A többi meg fogyasztói rizsa, hogy megehesd a színes szemetet! A kisbabáknak semmi szükségük az éhezésre! A cikket meg nem olvasom el, mert nem érdekel. Nincs ember, aki ezt megmagyarázza nekem, hogy jó.
2013. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Atya ég.... :-)

Ezt nem komolyan kérdezted ugye?

Egyáltalán mi az a 30%-os éhezés?

2013. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

Baba és éheztetés.

Ha az aranyszélű tányérkából se eszik a csepp emberke, akkor egy napig kettőig "éhezhet", na de éheztetni, hogy sokáig éljen... Á. Még fejlődik, ha nem eszik, nincs üzemanyaga, miből fejlődjön, önmagából, akkor az visszafejlődés.

Nem kell napi 3túrósnack, meg kiskutyafüle, én még a biózást se mondom, hogy feltétlen és csak azt(néha túl sok bió kaját látok, mint amennyit termeszteni lehetne összesen, ez az én háklim nem is megyek bele jobban). Normális étkezés, mozgás, ha lehet ne bagózzon igyon az ember, és nem lesz olyan rövid az élete.

2013. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!