Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislánynak, aki...

2 hónapos kislánynak, aki kapott tápszer kiegészítést kezdetektől kellett volna Konakiont kapni? Sajna nem adtam be, nagy hibát követtem el ezzel?

Figyelt kérdés
Fele -fele arányban kapta kezdetekben a tápszert,most jó párhete csak kétszer,vagy van mikor egyszer kap anyatejet, a többi beba ha start tápszer!

2013. febr. 13. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

èn külöföldön szültem, de mindegyik gyereknek ezt csak is kizárolag orvos adhatta be. egyrészt elég keserü és nehezen veszik be a babák, másrészt meg nagyon fontos. egyet születéskor egyet pedig 1 hónap körül adtak neki.

hívd fel az orvost és kérdezd meg.

nálunk mindegy hogy tápszer vagy anyatej akkor is megkapják.

2013. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hetes korától kapott tápit is, és 3 hónapos volt, mig egyáltalán szopizott valamennyit. Én amíg egy kicsit is szopott, addig adtam neki a Konakiont.
2013. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mielőtt eljöttetek a kórházból, nem kapott a kislányod? Nekem be volt írva a fiam kiskönyvébe, hogy BCG oltást és Konakiont kapott, mielőtt hazajöttünk. A kérdésedre válaszolva, igen, kellett volna kapnia, de azt nem tudom pontosan, mi van, ha kimaradt.
2013. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdetektől kapott tápszer pótlást a lányom, és nem kellett neki adnom Konakiont. A gyerekorvos mondta. A biztonság kedvéért kérdezd meg a tiéteket, vagy a védőnőt.
2013. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy ha tápit többet eszik mint anyatejet akkor már ne adjam neki a konakiont.
2013. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a doki,ha már fele tápszer,akkor nem kell a konakion.
2013. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ma kérdeztem meg a védőnőt mekkora probléma, hogy a 4 hónapos babám röhögve kihányta az utolsó adagot. Főleg tápszert eszik, és a védőnő szerint a tápszeres babáknak nem kell kapniuk. Azért a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvosotokat, de biztos nem lesz baj.
2013. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Addig kell adni neki,amig több az anyatej,mint a táp vagy amig nem kezded a hozzátáplálást.Én háromszor adtam be neki a konakiont,2,3 és 4 hónapos korában,mert az első 3 hétben csak tápot kapott.Már többet nem kapja,mert kezdehtjük a hozzátáplálást.4.-én volt 4 hónapos.
2013. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Agica792 ***** válasza:
Csak azoknak kell Konakiont adni aki kizárólag anyatejet eszik!
2013. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy kellett, hogy amíg csak anyatejes, addig igen, de ha napi evésnek több mint fele tápszer, akkor nem!

Nem csináltad rosszul, mert az enyém is csak az elején kapott talán 2 szer, mert akkor szinte csak anyatejet kapott.De ha több a tápszer, mint az anyatej,azért nem kell, mert elég ilyen vitamint tartalmaznak a tápszerek!

2013. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!