Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor raktátok át a babátokat...

Mikor raktátok át a babátokat leesésgátlós ágyba, a rácsos ágy helyett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:

20 hónaposan.

Előbb akartuk, csak nem volt rá anyagi keret.

Imádta a nagyobb ágyat, egyik napról a másikra megszokta.

2013. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha hamarabb megoldottátok volna az anyagiakat, akkor mikor tettétek volna át a leesésgátlós ágyba?
2013. febr. 13. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 es fel eves volt a kisfiam amikor atettuk a leesesgatlos agyba. Mi ugy voltunk vele, hogy ami mukodik azt nem bolygatjuk csak akkor ha mar muszalj. :) 2A muszalj akkor jott el amikor elkezdett csimpaszkodni a racson es at akart maszni igy ugy dontottunk, hogy itt az ideje a leeses gatlonak, nehogy kiessen a racsos agybol es megusse magat. Nallunk sem volt gond. Egyik naprol a masikra megszokta. Sosem maszkalt ki lefekves utan, igaz legtobbszor mar a meseolvasas alatt lekoppan a szeme. :)
2013. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi 16 hónaposan tettük át. Előtte sokszor át kellett vinnem éjszaka magunkhoz, azt hittem így majd maga átjön, de nem. Amióta "nagyfiús" ágya van, egyszer sem jött át reggelig. :)
2013. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősnél is két és fél éves volt a gyerek mikor levették a rácsokat, mert átesett rajta a gyerek. Akkor döntötték el, hogy szétszedik heverővé az ágyat.

Az én lányom 20 hónapos, még rácsosba alszik, de ősszel születik a kistesó, így addigra tuti át kell majd szoktatni leesésgátlósra.

2013. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy évesen, mikor elkezdett járni. Hamar megtanult lemászni, így nem nekem vagy férjemnek kellett átcammogni hozzá ha ébredt hajnalban, hanem jött magától:).
2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

16 hónapos kora körül kezdtem el én is azon gondolkozni, hogy áttegyem nagyágyba.

2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egy éves a fiam, és gondolkodunk a leesésgátlós ágyon, mert állandóan, mikor forog az ágyban -keresztbe akar fordulni, - akkor már nem fér el benne, beszorul keze lába, sír.

81centi a fiam amúgy.

Csak attól félek, hogy ha a leesésgátlós ágyban feláll, akkor kipottyan, nem?

2013. febr. 13. 15:33
 9/10 A kérdező kommentje:
hja, igen, ez lemaradt, hogy 120X60-as a jelenlegi rácsos ágya..
2013. febr. 13. 15:34
 10/10 krisztivan ***** válasza:
Kb. 18 hósan levette apa a rácsos ágy elejéről a rácsot.Csinált egy pici leesésgátlót rá és kész.Két évesen(több volt kicsit) már emelt ágyon alszik,nem emeletes de magas ágy.
2013. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!