Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek babátokat?

Mivel fürdetitek babátokat?

Figyelt kérdés
Az én babám az első héten nagyon pöttyös lett,az arcától a talpáig.A fürdetőre gyanakodtunk(Johnson).Abba is hagytam és a doki által felírt fürdetőt használtam,még van ebből a fürdetőből,de már nem sok.Most 20-án lesz 3 hónapos a picur,szerintetek ha elfogy ez a fürdető próbálkozhatom újra a másikkal vagy esetleg egy másik márkájúval vagy írassak megint a dokival? És ha igen,akkor mennyi idős koráig írassam? Annak idején a védőnő azt mondta,legalább 1 hónapos koráig használjam ezt.
2013. febr. 10. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi Dmes alverdet hasznalunk. de az en babam nem erzekeny boru. Probalj esetleg mast, ha nem jon be marad a gyogyszertari.
2013. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos a kicsi és még mindig a gyógyszertárival fürdünk!
2013. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi is a Johnsontól pöttyösödtünk,Gabira váltottunk,azóta semmi pötty.

5gyermekes 9hetes babás.

2013. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szerintem maradj a gyógyszertárinál!!! Nekem a mai napig azzal fürdenek,és semmi bajuk nincs tőle! Ezek a szerek tele vannak mindenféle sza..al.Persze rá van írva mindenféle,de ezeknek a pici babáknak bőven jó,a gyógyszetári.3 gyerekes anyuka
2013. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gabit használunk, soha nem volt baja tőle, és szuper az illata!A Heim Pál ajánlásával, nem véletlenül....
2013. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi 3hós korig gyógyszertári, utána Johnson's, semmi baja tőle, igaz jó bőre van..:-)
2013. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit sosem használtuk, nem váltottam ki. Gabival kezdtünk ami újszülött kortól volt, az szárította. Utána Neogranormonos volt, vagy DM-es a babylove.
2013. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kisfiam.3 hónapos koráig gyógyszertárit használtunk.Utána Johnsont attól pöttyös lett,azóta Neogranormon!
2013. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig gyógyszertárit használtunk

a dm-es babylove sampon és tusfürdő egyben, (mert nagyon sok haja van a babámnak és a gyógyszertárit macera volt kimosni a hajából)

de kipróbáltuk már a babát, és a gabi is jó

a niveától és a johsnsontól én is kiütéses leszek, így nem is próbáltuk

2013. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt egy teszt a babafürdetőkről.


[link]

2013. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!