Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet a Kubu levet...

Mikortol lehet a Kubu levet adni a babaknak? Lehet ezekkel kezdeni a hozzataplalast? Milyen gyumi levek vannak meg amiben nincs tartositoszer stb?

Figyelt kérdés

Adjak neki eleinte csak leveket es ha hozzaszokik az izehez adjam a puret?mennyi levet adjak neki?Hany ml-t es mikor emelejm az adagot?

Kislanyom 3.5 honapos tapszeres baba.Szerintem mar igenyelne a gyumiket.Hasfajos volt mar mulo felben van 1 heten kb. ketszer fordul mar csak elo?Mit gondoltok?Tanacsoltok?


2009. szept. 6. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A Kubu egy tartósítószerekkel, cukorral, színezőanyaggal teli SZAR! Szerintem még felnőttnek sem kéne innia, de gyereknek pláne. Szerintem inkább Hipp, Humana, egyéb bébiételeknek is van ital párjuk. Bocs, ha vulgáris voltam, de ez az igazság!
2009. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek az első válaszolóval.

Inkább reszelj turmixolj neki frissen gyümölcsöt, ha ragaszkodsz a léhez, akkor nyomd át szűrőn, de ha naon lusti vagy, akkor inkább a babáknak szánt gy.leveket vedd meg, de ezeknek sem lesz közel sem olyan a vitamintartalma.

2009. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy az első írta!

Vegyél inkább hipp, humana, kecskeméti vagy egyéb babaitalt, de a legjobb, ha te készíted a babának.


Amúgy sokan nem tudják, de a Kubu egy idő után besárgítja a gyerekeket, mert túl sok a sárgarépa benne! Nekünk a doki direkt mondta ezt. Szerencsére az én fiam csak a vizet hajlandó meginni.

De a hozzátáplálásnál sem löttyöket ivott, hanem pürét.

2009. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap olvastam a Kubu címkéjét: se tartósítószert, se hozzáadott cukrot, se mesterséges színezőanyagot nem tartalmaz! Nyugodtan adhatod: gyakorlatilag ugyan az, mint az üveges bébiitalok, csak nyilván olcsóbb. Én is meg fogom vele kóstoltatni, most egy éves.
2009. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló vagyok. Mint írtam, az én kisfiam egy éves lesz. A hozzátáplálást nem ezzel kezdeném, hanem frissen facsart gyömölcs/zöldséglével (alma, barack, répa, cékla...). Hozzátáplálásnak nem jó, mert az üvegezési eljárás során kevesebb marad a vitamintartalma a Kubunak. Hozzátápláláshoz a friss jó, később meg itathatod a Kubut is vele.
2009. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!