Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól szabad a babával...

Mikortól szabad a babával együtt fürdeni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés van aki azt írta 4 meg 6 hónapossal ők mér együtt fürödtek! A lányom 10 hónapos mi még nem de már gondolkodom rajta! :)
2013. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, közben keresgélés is. Kislányom pár nap és 8 hónapos. És ti is úgy tervezetek, hogy előtte letusolsz?
2013. febr. 13. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen! Azért szerintem ez alap! Hisz még csak vízzel találkozott meg ha be is koszolta magát azért rajtam vagy apán más féle kosz is lehet!
2013. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi anno megkérdeztük a védőnőt, ő azt mondta, hogy 3hónapos kortól lehet.

Mi fürödtünk i svele elég sokat, egyik nap én, másik nap a férjem, persze előtte mindig lezuhanyoztunk. Könnyebb volt így fürdetni, mint begörnyedni a kád fölé. Most mindjárt 10hónapos, már csak elég ritkán fürdünk vele, mert ül, mászik, élvezi, hogy tud közlekedni a kádban, jobban elfér, ha nem vagyunk ott :) De nagyon szeretünk/szerettünk együtt fürdeni vele, szerintem borzasztó nagy élmény.

2013. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!