Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki aludt együtt a babával egy...

Ki aludt együtt a babával egy szobában? És mikor hagyott ezzel fel?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes és amióta hazahoztuk a kórházból én vele alszom egy szobában, ő a kiságyában én meg a saját ágyamban. Másnál is volt így? Túl aggódó vagyok, ezért alszom vele, viszont jó lenne a férjem mellett is lenni, aludni. Jó tanácsok?
2012. dec. 10. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5 hétig egy szobában volt velünk,majd kiságyastul légzésfigyelőstül áttettük a saját szobájába,ami annyiban volt más,hogy ha éjjel kinyitottam a szemem nem láttam a légzésfigyelő villogását,de kb 5 méterre van így is a baba tőlem/tőlünk a mellettünk lévő szobában,minden gügyögését hallani ha felkel éjjel,1 hétig furcsa volt mikor átkerült,átjártam hozzá,aztán leszoktam róla,van légzésfigyelőtök?
2012. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig laktunk egy szobában. Egyik oldalamon a férjem, másikon a baba. Így volt jó. Miért nem alszotok egy szobában mind a hárman?
2012. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

A fr ágy mellé van tolva a kiságy az oldala levéve.

16 hónapos és éjszaka még szopik.majd ha csökkennek a szopizások akkor fokozatosan átkerül a saját szobájába.Előbb csak az ágyunktól teszem el a kiságyat ,erre szánok jó pár hónapot.Majd amikor ez már megy akkor kerül át.Szerintem ez a bölcsi kezdés idejére ,lesz meg.Ahogy önállósodik. Kb. még 9 hónap.

2012. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Az enyém már 11 hónapos, de még mindig az ő szobájában alszom. A férjem folyton kérdezgeti, mikor költözöm mellé vissza, de annyira nem akarom egyedül hagyni a picúrt. Ráadásul, ha éjjel felsír, akkor az egész lakáson át kell rohannom, ami nem két méter, és akkor már praktikusabb, ha ott van mellettem, nem?
2012. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
5 hónapos koráig aludt velünk a hálószobában, a mi ágyunkhoz rögzített levehető oldalú kiságyban. Ekkor észrevettem rajta, hogy zavarjuk, mindig felébredt, ha megfordultunk, sutyorogtunk stb, megpróbáltuk a saját szobájában altatni, és bejött, ott nyugodtabban aludt.
2012. dec. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Az én kisfiam 6 hetes, és én még vele alszom egy szobában, szerintem 2, maximum 3 hónapos koráig lesz ez így. Nagyon hasfájós szegénykém, sokat kell pátyolgatni, annak nincs értelme hogy a mi hálószobánkból ugráljak fel éjjel akár 5 percenként hozzá. Szerintem még mindig ez a legjobb megoldás, a kiságyat azért nem vinném be a mi hálónkba mert a férjem dolgozik, sokszor hajnalban kel, legalább ő tudjon pihenni.
2012. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kislányom 5 hónapos koráig aludt a hálószobában velünk,de külön bölcsőben. Nappal a saját szobájában. Mikor áttettük sokkal jobban aludt Ő is,mivel nem zavartuk a mocorgásunkkal. Most 18 hónapos és végigalussza az éjszakát,egyedül elalszik. Nem kel éjjel enni,inni. Ha jót akarsz a babának,saját magadnak,akkor ne szoktasd rá,hogy veled alszik és éjjel szoptatod,eteted. Bár Ő még kicsi,most még ennie kell éjjel,de ne járj úgy,mint az egyik válaszadó,hogy a másfél éves ott alszik velük és még szoptatja is. Hidd el,hogy a babának is ártanál vele.
2012. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
3 hónapos koráig volt az ágya a mi szobánkban aztán külön szobát kapott,most már 20 hónapos és áthoztuk 1 hétre mert kruppos lett és nem mertem egyedül hagynia szobájában,de most már jól van ezért költözik vissza,mert mind3an jobban alszunk ha mindenki a saját szobájában van.Semmiképpen nem költöznék el a párom mellől a gyerekszobába.
2012. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most miért kell lepontozni azt, hogy együtt alszom a 11 hós kisfiammal???? Miért??? Ettől rossz anya vagyok??? Én is aggódom miatta, mint a kérdező.
2012. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem volt kérdés, mivel egyszobás a lakásunk :) Csináltunk egy baba-sarkot és szalagfüggönnyel választjuk el ájszakára a picit. Éjjel én kelek hozzá, férjem gond nélkül alszik még ha sír is a baba, ettől ő ugyan úgy tud pihenni!

11 hós baba anyukája.

2012. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!