Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a babám sokkal...

Lehet, hogy a babám sokkal hamarabb éhesebb lesz, ha tökből kapja a főzeléket ebédre?

Figyelt kérdés
Fél krumpli fél tök arányban szoktam neki adni. Már párszor evett, izlik is neki, annyit kap belőle, mint más főzelékből is, tápszerrel dúsitva, mégis az az érzésem, hogy utána sokkal hamarabb megéhezik, mint mondjuk a sütőtök-alma-krumpli vagy a répa-krumpli kombó után. Lehet? Ha igen, mivel sűritsem? 5 hónapos a kisfiam.
2009. szept. 6. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pluszt rizst tennék bele.
2009. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Súrítsd habarással.Már 4 hónapos kortól kell neki lisztes ételt adni.Tehetsz bele egy kis husit is.
2009. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Husit mindenképpen tegyél bele, azzal jobban is lakik. De azon kívül lehet is habarni /ő már nem lakik jól a tápszeres higítással/, én rizst is szoktam tenni bele, de husival jobban csúszik a lányomnak.
2009. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!