Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen apró dolgok, eszközök...

Milyen apró dolgok, eszközök beszerzése szükséges egy baba megszületésénél?

Figyelt kérdés
Pl. babafigyelő, cumi, stb. A nagy dolgok (ágy, pelenkázó, babakocsi) megvannak.
2013. febr. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Cumi,cumisüveg,orrszívó,törlőkendő,pelenka,teksztíl pelenka,ruhácskák,légzésfigyelő,kád,kis hajkefe,kis olló
2013. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fülpiszkalo,kisollo,orrszivo,lazmerö,fürdövizbe hömérö,cumisüveg,cumisüvegmosokefe,cumi,popsitörlö,textilpelenka,törülközö,kiskád.
2013. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg éjjelifény. Védőnő nem adott listát?
2013. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1 db cuminál többet ne vegyél, mert lehet hogy nem is kell majd neki. Én igazából csak a nagy dolgokat vettem meg, csak miután megszületett akkor vettem meg amire még szükség volt, mert ha előtte vásárlok be, akkor most nagyon sok minden felesleges lenne.

Az orrszívó az tényleg kellhet majd, hogy ne kelljen szaladni érte a patikába. A babafigyelő is praktikus megoldás. Pelenka újszülött méret 1 csomaggal, popsitörlő.

Gumilepedő.

2013. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A védőnőt inkább nem is említeném....

Nagyjából van elképzelésem, h miket kell venni, de nehogy kifelejtsek vmit.

2013. febr. 13. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lázmérő, orrszívó, textil pelusok, büfikendők, plédek, hálózsák, fülpiszkáló, steril gézlap (a köldökcsonk letakarásához), lázcsillapító, köldökápoláshoz alkohol, hidrofiles fürdető, kifogó, kisolló, gumis lepedő, lepedő alá érdemes tenni egy matracvédő lepedőt (nem tudom miből van :-), popsitörlő, pelusok, cumiból tényleg csak egyet először, cumisüvegek. Tuti van még amit kihagytam, de ennyi jutott eszembe. Ruhákat külön nem soroltam. Gyógyszertári dolgok listád van? Na azok fontosak még.
2013. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!