Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a jelei ha megfázott egy...

Mik a jelei ha megfázott egy 3 hónapos kisbaba?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ő is ember, csak kicsibe, szóval kb. hasonlók egy megfázásos tünetek, mint egy felnőttnél, nálad. Gondolom te is voltál már náthás.

Tüsszögés, köhögés, orrfolyás,torokfájás, esetleg hőemelkedés, láz.

2013. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nagyon ideges vagyok,mert a kislányom volt beteg és félek hogy tőle kapta el a kisfiam,.

semmi extra,délután tüsszentett és köhögött néhányszor de ennyi,nem sírt stb..

most este volt már nyűgösebb sírt sírt,szopizni is alig akart majd bealudt,eddig minden a szokásos,csak annyi hogy tüsszögött,de mindegy holnap reggel viszem dokihoz mindkettőt,!!

2013. febr. 13. 20:08
 3/12 Jégtánc ***** válasza:
Ha nem lázas ne vidd el.Lehet hogy a foga jön? Influenza járvány van.Lehet hogy csak semmi baja nincs.Ha holnap elviszed dokihoz,nagyobb az esély hogy ott összeszed valamit.Ne idegeskedj ennyire.
2013. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit csillapodj, gondolkodj. :)

Két tüsszentésért nem kell dokihoz vinni influenza járvány kellős közepén.

2013. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3 hónaposan a foga? kétlem..

holnap lesz 3 hónapos amúgy..a lányom is 7 hós volt mikor kibújt az első,igaz baba válogatja de azért még korainak találnám a fogzást.

az is igaz hogy járvány van,hasmenés,hányás,influenza.

a kislányom már meggyógyult dehogy elkezdett köhögni a kisfiam levert a víz egyből,

remélem nem lesz gond az éjjel..

2013. febr. 13. 20:24
 6/12 Jégtánc ***** válasza:
Sosem lehet tudni,lányomnak 3 hónaposan jött ki az első két foga,szóval bármi lehet:)
2013. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

az előbb is felsírt 2-szer,nem lázas..

nem szokott ilyen nyűgös lenni..

2013. febr. 13. 20:33
 8/12 Szandy89 ***** válasza:
85%

Tényleg lehet a foga miatt is!!!

Az én kisfiam 3 hónapos volt mikor észrevettem,hogy kicsit néha nyűgösebb,meg persze elkezdett folyni a nyála,na meg mindent tömött a szájába,hogy rágja.

Kedden lesz 4 hónapos és ma reggelre kibújt az első fogacskánk hegye!! :)

2013. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem nem regen fazott meg a harom honapos kislanyom. Annyi volt a tunet, hogy sokat tusszogott es nagyon folyt az orra. Kb ket percenkent kellett orrszivo-porszivoznom. Semmi gyogyszert nem kapott ra, C-vitamint ajanlott a doki, az orrszivashoz tengervizes sooldatot. Annyit javasolt meg, hogy a fejenel emeljem meg egy kicsit a fekvoreszt, hogy ne a garat fele csurogjon a valadek.


Szoval szerintem folyna az orra, ha meg lenne fazva.

2013. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

heló

sajna megfázott valóban,ma voltunk a dokinéninél,reggel akkor még nem volt baja,de azóta sokat tüsszögött meg köhögött,és most nem folyik az orra,de ha kiszívom akkor jön belőle a takony,az a zöldes ..

2013. febr. 14. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!