Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik kisbaba ( 0hótól-1 év) mellett tanulnak is? Hol? Miért?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok így beosztani az időtöket? Van segítségetek?

2013. febr. 11. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a baba előtt elkezdtem a főiskolát, így most folytatom mellette. Elég békés baba így gyakran magammal viszem és átalussza az órákat. Mikor már alszanak a gyerekek (3 gyermek összesen) akkor tudok tanulni. Az elsőt az érettségi előtt szültem, így én mindig tanultam a gyerekek mellett is. Előbb az érettségit szereztem meg most a diplomára hajtok.
2013. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre jártam. Otthagytam. Most szakképző gimibe járok estin ugyanarra. Még terhesen kezdtem.
2013. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a jogot fejeztem be a kicsivel, az első 2 államvizsgánál 3 hónapos volt, az utolsó kettőnél 10:)


Mindig tanultam, amikor aludt. Segítségem annyi volt, hogy a vizsga előtti hétvégén egyik nap apa vitte el másik nap anyumék, csak szopizni hozták vissza, így volt 2 nagyjából nyugis napom az ismétlésre.

2013. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a gimnáziumot fejeztem be baba mellett, mert nem volt meg az érettségim, és meló mellett valahogy sokkal nehezebben tudtam összehozni a dolgokat a sulival. Két évem hiányzott, azt gyed alatt befejeztem. Szeptemberben elkezdtem a sulit, októberben szültem, utána ugyanúgy folytattam tovább, két hetente kellett bejárni. Ha jól emlékszem, összesen egyet hagytam ki, utána a nagymama vigyázott a picurra.

Mondjuk ez nem volt annyira vészes. Azóta már egyetemre járok, lassan meglesz a diplomám. Szóba került, hogy jó lenne már a kistesó, de ezt, ami most van, baba mellett nem szívesen csinálnám, bár persze biztos nem lehetetlen, de inkább nem nehezítem meg a saját dolgom.

2013. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetemre járok, szülésznőnek tanulok. Már másodéves vagyok, a pici 3 hónapos és van mellette még 2 másik is (6 és 3 éves). :)

A pici jön velem, ha kell, a nagyobbak oviban, bölcsiben vannak.

Nálunk egy félévben 3x5 nap az oktatás levelezőn, ez simán kibírható. :)

Segítség nincs, "csak" a férjem, de ő ugye meg dolgozik.

2013. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!