Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesztek félre valamennyit...

Tesztek félre valamennyit havi szinten a babátoknak/gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Bankban gyűjtitek, vagy életbiztosítást kötöttetek? Mennyit tesztek félre?
2013. febr. 13. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A lányom 1 éves kora óta életbiztosításba megy havi 30 ezer, amiben benn van a mi és a gyerek biztosítása/megtakarítása is, de azt ne kérdezd milyen elosztásban. Talán 10 ezer a gyerekre, 20 ránk, vagy valahogy így!
2013. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nincs miből félretenni. De amit most tennék félre, az 18 év múlva nem fog semmit sem érni.
2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha-ha-ha. Örülünk ha sikerül gond nélkül kihúzni egy hónapot. Ha ez javul, akkor kezdetnek rövidebb lekötéseket tervezek és a babakötvényeket vinni.
2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy semmit nem fog érni, jól kell lekötni. Bírom ezt a gondolkodást.

Ha értékkövetőbe rakod, minimum többet fog érni mint most!

Első voltam

2013. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudunk félretenni és van is megtakarításunk, de minden a mi (férjem és én) nevünkön van. Nem vagyok a híve annak, hogy kiskorú nevén legyen bármi, mert ha mégis úgy alakul, hogy szükség van arra a pénzre, akkor sokkal nehezebb hozzányúlni. Így is úgy is odaagyjuk majd neki, ha felnőtt lesz.
2013. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mármint adjuk.
2013. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várok továbbiakat :) Én teljes mértékben egyetértek azzal hogy nem könnyű félretenni a többségnek a mai világban, és sokan vannak akiknek lehetetlen, de a semmit sem fog éri mentalitást én is túlzásnak tartom. Ezt már csak olyan önfelmentés, vagy nem is tudom mi. Semmit csak az fog érni amit nem raksz. Ha valaki nem nagy pénzügyi zseni, biztosan nem ugyanannyit tud majd belőle vásárolni később a gyerek mint amennyit ma érne, de a semminél biztosan több lesz. Persze ismétlem hogy nyilván szomorú, de abszolút érthető hogy valaki nem tud félretenni, hiszen tényleg évről évre kevesebbet ér a pénz, de én hiszek a sok kicsi sokra megy elvben. Mi CIB malacperselybe rakunk 10.000 Ft-ot havonta.
2013. febr. 13. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Bár megtehetnénk!!

Így is örülök, ha hónap végén a szüleim adnak pénzt, hogy tudjunk venni ennivalót.

2013. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekünk van babakötvényükbe teszünk havi 5 ezret mert most rosszul állunk viszonylag, korábban 10 et tettünk mikor 2 en voltak még csak. Később többet szeretnék mindenképp. Én ezt nagyon fontosnak tartom.
2013. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a mostani fiataloknak is sokkal nehezebb mint 15-20. éve így igen. Én szeretném ha tovább tanulna, egyetem főiskola, addigra nem hiszem, hogy lesz állami szak így igen az egyetemi éveire mindenképp kell pénz.

Babakötvénytől viszont én egy kicsit tartottam, hogy ugyan úgy ellopják mint a magánnyugdíjakat.

2013. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!