Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenetek mert mar kezdem...

Segitenetek mert mar kezdem feladni?

Figyelt kérdés
3hos babam nem akar este furdes utan elaludni egeszen ejfelig! Mar nem tudom mit tehetnek... 16tol mar nem alszik es konkretan igy van fonn ejfelig is akar! Furdes elott mar nagyon almos utana felebred! csak olben marad meg de nem akar aludni. szopi kozben elalszik berakom a kisagyba es felebred! Nem ertem h miert!! ? Mit teszek rosszul?
2013. febr. 13. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor fürdeted este?
2013. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fel 8kor van pancsi! De probaltuk elobb meg kesobb is az sem segitett...:-(
2013. febr. 13. 23:19
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Épp azt akartam írni, hogy próbáld meg hamarabb. Én már van amikor 5-kor fürdetek, mert nekünk máskülönben az evéssel lenne gond.
2013. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is notórius nemalvó (3,5 hó), és egyre korábban alszik el már. Mi ugyanúgy fél8kor fürdetünk, és volt h 23:15ig nem aludt. Az altatás fél órás procedúra volt. Mi ölben altatunk, de nehéz lerakni. Néha 3-4-szer is kipattan a szeme, és újra 20 perc altatás. Melós. Azt tudom mondani hogy kitartás. A feleségem is ki volt már néha, de aztán jobb lett.
2013. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom sem aludt el sokszor csak 3x 20 perc altatás után.Letettem felébredt és csak sírt.Megint elaltattam megint felkelt.Mostanában más a helyzet.Nem ringatomtalán ezért.Mi fél 7kor fürdünk,utána lefárasztom játszok vele.:)Általában fürdés előtt vagy után eszik,de elalvás elött is eszik egyszer.Akkor már látom,hogy mennek le a szemei.Büfizik,leteszem hasra a kiságyba és addig mocorog túr a kis fejével míg el nem alszik.Így alszik reggelig.Általában fél 8kor kel.Próbáld meg hátha sikerül neked is.

3 hónapos kislány anyukája

2013. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi 2 és fél hónaposak vagyunk és ugyanezt éljük át, csak mi éjjel is fenn vagyunk nagyon sokat mert nagyon nehezen alszik el... Ha már végképp nem bírod próbáld babakocsiba elaltatni és hagyd ott, vagy vegyél neki hintaszéket és had aludjon abban.
2013. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi 8kor fürdetünk, cici és alvás, ami nehezen ment, de most már jobb a helyzet: nekünk bevált, hogy nem veszem ki a kiságyból, csak fogom a buksiját és altatót dúdolok neki, amíg el nem alszik, van, hogy 5 van hogy 20 perc. A kialvatlanságtól idegeskedéstől már majdnem orron buktam, 6 hónapos koráig 1-1 alkalommal kelt és rögtön visszaaludt, na innentől 1,5 óránként ébredt, úgyhogy lehet ez még rosszabb is , én is azt hittem, hogy nem, mióta az első ébredés után magunk közé veszem, minden ok. Mindenki nyugodt, kipihent.
2013. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A babakocsit nem javaslom. Hamar kinövi a mózest, másrészt azzal ringatni férfias munka, harmadrészt két hónap múlva kiszoktatni belőle újabb szép feladat. Akkor már inkább ölben, és a letevés az egyetlen húzós pontja a dolognak.
2013. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!4 hós a babám. Elején én is sokáig altattam, letettem és kipattant a szeme 3x-4x. Most elalszik az ölemben cicin, és várok vele kb 20 percet amíg teljesen el aludt, különben még csak félálomban van és egyből ébred ha leteszem. Azzal szoktam tesztelni ha zajolnak kinn a többiek a másik szobában és megrezzen akkor még nem jó. Ha már nem reagál a másik szobából jövő zajokra akkor már alszik,ha ilyenkor teszem le nem ébred fel.
2013. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat! Nalunk ez erdekes mert kb. 2hete csinalja ezt! Karacsony ota alszik a szobajaba.. ez az elalvas furdes utan mindig nehezen ment. Sirt mentem meg nyugtatni altatni kb. 5-6* mentem be utana elaludtt majd 11kor en ebreztettem h egyen. De most nem tudom mit tegyek... lehet h fejlodesi ugrasba van?
2013. febr. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!