Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapja próbálkozunk, és...

8 hónapja próbálkozunk, és kicsit kezdem feladni! Beszélgetünk? Ti hogy élitek túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Tudjátok, az első hónapokban még minden vérzést idegrohammal vártam, hogy na majd most biztos sikerül...

Most meg már inkább azt gondolom közben, hogy na most se sikerült...

Az előző hónapban még rosszabb lett a helyzet, ugyanis 5 napot késett és már mindenki azt hitte, hogy na most tuti terhes vagyok, erre vagy 3 negatív teszt után meg is jött...:( De az a vicc az egészben, hogy már meg se lepődtem..


Mit tehetnék, hogy ne adjam fel?


Nem akarom, hogy eljöjjön az 1 év és menni kelljen a meddőségibe... Csak már olyan közel van...


Ti hogy élitek túl ezt a mélypontot?


2012. márc. 21. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad rágörcsölni!

Nem akarlak elszomorítani,nekünk 7 év után sikerült,de valakinek csak pár hónapot kell várni!

Kitartás!!!

2012. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A mélypont nálam a harmadik évben volt. Hat évet vártunk a babára. Közben volt több vetélésem is, én azokkal voltam úgy mint te a mensivel, meg sem lepődtem.

Mindent végigjátunk.Egy teljesen véletlen vérvételből derült ki, hogy rossz a TSH szintem (pajzsmirigy), ami akadályozza a babásodást. Két hónap múlva jött a babó, és meg is maradt.

Fontos hogy tudd, rendben vannak-e a ciklusaid, van-e peteérésed (ovuteszt,hőmérőzés), időben vagytok-e együtt (ovuteszt)Nagyon sok minden befolyásolja a babásodást!

Nem kell megvárni az egy évet, jobb ha kivizsgálnak, és lehet hogy egy apróság miatt nem jött össze eddig.

Minden jót, és kitartás!!! Biztos sikerül!!!

2012. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mi 2 év + 4 hónapja próbálkozunk és még nem sikerült eddig!

Én ugyanígy voltam az egésszel mint ahogyan te:

Eleinte azt hittem még hogy na most biztos terhes leszek, hiszen nem védekeztünk! Pár hónapig ebben az álomvilágban éltem. Aztán teltek-múltak a hónapok és egyre jobban kiábrándultam ebből az egészből. Ezután jött egy "görcsölős" időszak, már mindent kipróbáltam, megtettem volna hogy sikerüljön, de hiába...Azután jött 1 év amikor abszolút nem foglalkoztam az egésszel, de tényleg nem érdekelt, mással kötöttem le magamat, már teljesen belefáradtam az egészbe, egyszerűen nem foglalkoztam már azzal, hogy megjön, mert már annyira hozzászoktam.

Na és akkor most kb. 2 hónapja kicsit megint érdekelni kezdett a dolog, mert ahogy számolom, na ez már sok...és nem értem, hogy miért van ez velem és másoknak meg egyből sikerül körülöttem...

2012. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit?? Add föl!! És ha nem görcsölsz miatta,hamarabb sikerül.Nem kell próbálkozni,csak simán szeretni egymást.
2012. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam. Mi rágörcsöltünk ovutesztel, érdekes módon későbbre tette a peteérést, mint ahogy én gondoltam, majdnem egy héttel. Adtunk egy esélyt, és bejött!!!

Mégegyszer Kitartás!

2012. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4.-nek igaza van, 3 év próbálkozás után feladtam, következő hónapban terhes lettem.
2012. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

3. vagyok:

Szerintem az hülyeség, hogy akkor sikerül, ha feladjuk és nem foglalkozunk vele.

Hiszen nekem is volt legalább 1 teljes évem hogy abszolút, de tényleg abszolút nem foglalkoztam vele és ennek ellenére sem sikerült! Szóval én már ebben sem hiszek. Akármit csinálok, sehogyse sikerül. Ennyi.

2012. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták hogy hűű rágörcsöltünk, meg nagyon akarjuk, meg pszichésen nem jön össze....stb.....biztos van ilyen, de rágörcsölés és egy észre nem vett betegség között van különbség
2012. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A férjemmel 7 évig hiába próbálkoztunk.. belefáradtunk, belefásultunk.. talán nem is volt nagy szerelem... válás után új kapcsolatom lett ahol azonnal várandós lettem ahogy terveztük. Most útban a tesó is.. :)
2012. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nekünk ez a 6.hónap.Időben több hónap telt el,de volt olyan amikor nem tudtunk ovukor együtt lenni.

Én megelőzvén az idegeskedést a 3.hónap után elmentem dokihoz.Ultrahang,komplett vérvétel (3. és 21.napon)illetve a férjemet is kivizsgálták.Minden eredményünk jó.

Azóta nem stresszelem magamat,hogy tudom nincsen mögötte szervi gond,egyszerűen csak idő kell hozzá.

Szerintem lehet neked is jót tenne,ha megcsináltatnád a vizsgálatokat,ha eddig nem voltál.

2012. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!