Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » OSANIT nevű homeopátiás...

OSANIT nevű homeopátiás golyócskákat ismeri valaki? Fogzásra ajánlották, hogy kell használni? Segített Nektek?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom már napok óta 4-5ször kel éjjelente sírva, még nincs foga, de arra gondolok, ezért ébredhet.
2013. febr. 14. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be, csak a fogzásra való gél, ami lezsibbasztotta az ínyét!

Este szopi után bementem neki, és aludt szépen reggelig.

2013. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk be vált! kb 7 hós korától használtuk. fogfájós napokon fél óránként 8 golyó.nem emlékszem pontosan dem chamomile 15ch volt rá irva vagy 5 ch..nyilván nem mindegy..gyógyszertárba kérj segitséget! de mi külföldön élünk itt kapható kúp is belőle..otthon kerestem de aztmondták nincs..mondjuk ennek már 2 éve lassan lehet azóta lehet kapni Mo-n is!az jó volt éjszakára. és emellett mehet a gél is persze!
2013. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itthon innen tudsz rendelni:

[link]

Egyébként nagyon sok mindenkinek bevált, 8 golyócskát kell adni fél óránként ahogy előttem is írták.

2013. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!