Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a chamomilla vulgaris homeopátiás golyócskákat?

Figyelt kérdés
Nincs rá semmi sem írva. Fel kell oldani valamiben? Vagy csak beadom a szájába? Annyit látok, hogy 5 db egy adag. De hányszor lehet fogfájásra adni ezt?
2011. febr. 9. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár óránként is adhatod, feloldod egy kis vízben, és megitatod vele. Műanyag kanállal kevergesd, fémmel ne érintkezzen. Ha már nagyobb a baba, adhatod simán is feloldás nélkül. Minden esetben 5 golyó egy adag.
2011. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ahányszor csak akarod. Mivel egy molekulán kívül semmit nem tartalmaz egyik homeopátiás szer sem. Olyan mintha nem adnál neki semmit. Nagy átverés és üzlet. Szakmámba vágó kérdés, elhiheted nekem. De láthattad a tévé-ben is. Nem tudom hány éves a gyerkőc, de a nurofen szuszpenzió hatásos, és amint lehet fogorvos. De mint írtam, nem tudom épp fogzik, vagy már nagyobb és fáj a foga. Ezt kellene tudnom.
2011. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár negyed óránként öt golyót is lehet adni, ha nagyon nyűgi. Én mindig kitekertem a kupakba az öt golyót, rá pár csepp víz, hagytam feloldódni - kb. 15-20 perc -, megkevertem fogpiszkálóval, és zutty be a szájába. Nálunk nagyon sokat segített, a homeopátia lényege ugyanis az öngyógyítás.
2011. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam egyértelműen, nem fogfájás, hanem fogzás. 8 hónapos lesz a kisfiúnk. Mostanában sokat szenved szegényem, a dentinox nagyon jó, csak rövid ideig hat, és 3-szor lehet bekenni vele a kis inyét.
2011. febr. 9. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

15 CH-ból: 5 golyó akár negyedóránként

30 CH-ból: napi 2-4x5 golyó

www.homeopatia.info.hu

Én is az adagolóba szoktam 5 golyót tekerni , egy pici vizet rá, megkavargatom és kis kanállal megkapja. Ja és ne egyen , igyon a baba se előtte , se utána legalább 20 percig.

2011. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Általában semmi nem kell, legalábbis az én fiaimnál elég volt egy szájba vehető, hűthető, rágható játék, esetleg egy fémkanál, de arra nagyon figyelve. Fájdalomcsillapító nagyon ritkán kell, erre a célra van ecsetelő a gyógyszertárakban. Nem akarlak befolyásolni, sem okoskodni, mert máskor is kaptam már hideget-meleget a tanácsaimért, a szakma itt nem számít, ezért ha úgy látod add nyugodtan a homeopátiás szert, baja nem lesz tőle, mert semmilyen hatóanyag nincs benne. A fájdalom magától fog enyhülni, és ezt tulajdonítják a szernek, holott semmi köze hozzá. Ha nagyon fájna neki, korának megfelelően egy kis nurofent adhatsz neki. De nem kell megfogadnod, ez csak egy tanács egy hozzáértőtől.
2011. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!