Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejserkentő homeopátiás...

Tejserkentő homeopátiás golyócskákat csak addig szabad szedni amíg nem indul be a tejtermelés?

Figyelt kérdés
Csak mert most írta egy kolléganőm, hogy ő az egész szoptatási idő alatt szedte és a dokija szerint azért is volt annyi teje.Nekem most 2 hónap után kezd olyan plötyi lenni néha a mellem és félek, hogy elapad.
2010. szept. 5. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy más lett a melled nem biztos hogy baj van. Mi most 8 hónaposak vagyunk, fél évig csak szopott, és volt hogy teljesen ki voltam borulva hogy már biztosan nincsen tejem, urtic urenst szedtem, 5*5;3*5;1*5 szemet 2-2 naponta váltva, aztán szedtem more milket is, meg olyan teakeveréket amit gyógynövényes állított össze nyolc féle fűből, és ezek mind nagyon jók voltak, de legjobb mindig váltogatni, és ittam mindig és még iszom is a barna vagy sima alkoholmentes sört.
2010. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. szept. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!