Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Chamomilla vulgaris 15ch...

Chamomilla vulgaris 15ch homeopátiás golyócskákat lehet minden nap adni a 6 hetes hasfájós babámnak?

Figyelt kérdés

Ti hogyan adtátok, hány alkalommal és mekkora adagot egy nap?

Én napi 5 golyót adok este.


2009. júl. 25. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de az inkább fogfájásra van, vagy nem? Hasfájásra valami mást használtunk, de már nem emlékszem.
2009. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hasfájásra: lycopodium clavatum 15ch

Nekem ezt adta a patikus, és 2 golyót mondott,bár nem használt.

Megjegyzem semmi nem használt (infacol, tea sem) aztán nem próbálkoztam, szép lassan elmúlt.

2009. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet adni. Én minden evéskor espumisan cseppet adtam a kisfiamnak, amikor fájt a hasa, akkor pedig a homeos golyót. Összetörtem, és egy kiskanálnyi (nem lehet fém, mert semlegesit) forró vizben feloldottam, lehűtöttem és pohárból megitattam vele. 15 percenként adható, nekünk max. 2x kellett adni,és csillapodott. Nekünk nagyon hatásos volt, én a homeora esküszöm.
2009. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolótól kérdezném: szopi előtt vagy után adtad, mennyi idővel előtte vagy utána?

tényleg lehet 15 percenként ismételni? nem túl nagy dózis így?

mennyivel utána hatott?

2009. júl. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!