Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek milyen babkocsit?

1 évesnek milyen babkocsit?

Figyelt kérdés

Már a rendes babakocsiját nem használom, szeretnék venni praktikusságból csak sport babakocsit, még csak áll, nem megy...

Rendes sport babakocsit vegyek, vagy lapra csukható kocsit?

Linkelek példát. Légyszíves segítsetek, mert fogalmam sincs, h melyik lenne a jó megoldás.

[link]

[link]

NEM RAGASZKODOK EZEKHEZ, CSAK PÉLDAKÉPP RAKTAM BE! :)


2013. febr. 14. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulásra én otthon hagyom a babakocsit, akkor hordozni szoktam
2013. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Komoly vagy! Én azért nem vállalnám be a most 10kg-s lányomat (45kg vagyok) :D
2013. febr. 14. 17:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Ilyen paraméterek mellett szerintem amiket belinkeltél, azok jónak tűnnek. Nem tudom mekkora a kocsitok, a miénkbe a lapra csukható csak az anyósülés elé fér be, így ugye egyel kevesebben férünk be a kocsiba, de nekünk pici autónk van. Ha nektek mondjuk belefér a csomagtartóba, akkor én személy szerint lapra csukhatót vennék, bár ahogy néztem, a másik is amit linkeltél, annak is merev a háttámlája, ami nem egy utolsó szempont szerintem. Legalábbis nekem az esernyő kocsim nem merev hátú, és nem is nagyon dönthető, csak egy kis szögben, szerintem az kevésbé kényelmes.

Van egy Hauck Shopperünk, azt szeretjük, és elmegy rosszabb terepviszonyok között is (pl. kirándulásnál), ha gondolod nézz rá

[link]

Nekem az mondjuk nagyon tetszik amit másodiknak linkeltél, de tapasztalatom nincs róla.

2013. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pedig pont ennyi kilóval (kisfiam volt ennyi, most már 12 kiló) kezdtem hordozni, szintén egy éves volt akkor és nagyon nagy segítség tud lenni. Tényleg érdemes ilyen szituációkban kipróbálni, de fontos, hogy háton hordozz, akkor nem megterhelő (Volt, hogy valamelyik várat másztuk meg így,néztem is, hogy babakocsival kizárt, hogy boldogultunk volna. Főleg, ha a már totyogó gyerek ki-be akar szállni) Azért a babakocsi is maradt, csak variálom, helyzettől függően.
2013. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!