Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni depresszióra...

Szülés utáni depresszióra milyen homeos bogyókat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Persze nem ettõl vàrok megvàltàst, màsképp is probàlom kiràngatni Magam, csak kiegészitéskénk kiprobàlnàm. Màr Szedek MagneB6ot, iszok citromfûteàt, jàrok futni. Szóval kinek mi vàlt be?

2013. febr. 14. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
nekem ez: szúúúúúúú-szááááááá-szúúúúúúúú-száááááááá
2013. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor nekem volt még nem ismertem annyira ezt a homeopátiát, de ha tudtam volna segíteni magamon valamivel tuti megpróbáltam volna. Ha szorongsz ideges vagy a sedatif pc az jó rá. Nem kifejezettem szülés utáni depresszióra van csak ahogy az előbb leírtam szorongásra való. Mikor szültél?
2013. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# idióta

2# 10 hónapja, de még szoptatok, vajon szedhetõ Igy is?

2013. febr. 14. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Úgy tudom lehet szedni szoptatás alatt is. Nekem szerencsére fél év alatt elmúlt igaz borzalmas hosszúnak tűnt az a fél év. remélem hamar túl leszel rajta. miket tapasztalsz magadon?
2013. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attó függ hol tartassz a depresszióddal.

Lehet, hgy hagyni kellene a homepátiát és orvoshoz kellene fordulnod.

2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A depresszió nem játék, nem szabad kísérletezgetni a kezelésével, hanem haladéktalanul az ebben jártas pszichiáterhez, pszichológushoz fordulni. Egyébként is ők tudják felállítani a diagnózist. Homeopátiával nem fogod tudni kezelni.
2013. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, doki màr megvolt, rendes gyógyszert nem kell még szednem, egyéb tanàcsait megfogadom, ezért keresek vmi egyéb kiegèszitést.
2013. febr. 15. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológust keress fel pszichoterápia céljából.
2013. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!