Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Induljak az orvoshoz, vagy...

Induljak az orvoshoz, vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos, 5 hónapos koráig szoptattam, majd megjött néhány hét múlva. A következő öt hét múlva, most meg néhány napja túl vagyok az újabb öt héten, de semmi. Már két tesztet is csináltam, de negatív lett! Szerintetek induljak orvoshoz, vagy még ez így normális, hogy ennyire összevissza jön meg? Köszi a válaszokat előre is.
2009. szept. 7. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a dokim,hogy szülést követő egy évben gyakori hogy össze vissza van meg,ugyhogy szerintem nem kell aggódnod,de azért kérdezd meg a dokidat!
2009. szept. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy tesztet....
2009. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszönöm szépen!

Második válaszoló: ha végig olvastad volna a kérdést, talán feltűnt volna az a mondat, melyben leírtam, hogy már kettőt megcsináltam.

2009. szept. 7. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!