Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem újra orvoshoz?

Vigyem újra orvoshoz?

Figyelt kérdés
13 hónapos fiam be taknyosodott a múlt hét csütörtökön éjjel.Péntek reggel vittem dokihoz,aki azt mondta nincs nagy baj.Írt fel orrcsepppet,fenistil cseppet és calcimusot.Kérdeztem h kell e menni ellenőrzésre,de mondta h nem,mert nincs nagy baj.Szombatra kisfiam elkezdett köhögni.vettem neki egy üveg lándzsás útifüvet,most azt kapja még.Máskor mikor ugyanilyen helyzet volt,akkor a doki mondta h nem kell más köptető,bőven elég a lándzsás útifű,mert az nagyon jó.Mit gondoltok,vigyem megint dokihoz?
2011. nov. 7. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha javult a köhögése, hallod,hogy szakad fel, akkor nem kell dokihoz vinned. Ha szárazan köhög nagyon, akkor érdemes hideg-párásítanod, az sokat fog segíteni. Én csak akkor viszem dokihoz, ha belázasodik vagy romlanak a tünetei.
2011. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,megy a hideg párásítő az egyik szobában a másik szobában amikor alszik bekapcsolom a sólámpát.Egyébként hallom h szakadozik fel.
2011. nov. 7. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak 2 hétig volt egyfolytába hurutos köhögése,és vártam a csodát,hogy majd gyógyszer nélkül elmúlik.Adtam neki lándzsás utifüvet,calcimuscot,cebion c-t,luuf balzsammal kentem a hátát,és nem lett jobb.Elkezdtem neki adni az antibiotikumot/augmentin/,és 3 nap múlva elmúlt a köhögés,megjött az étvágya.Mostmár dühös vagyok magamra,hogy előtte meg nem akartam neki gyógyszert adni,mert ugye sokan azt mondják káros a sok antibiotikum,csak olyan nehéz eldönteni,hogy mikor kell,és mikor nem.
2011. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos nekem az a bajom h a mi dokink mindenre ír antibiotikumot.....nem vagyok ellene,na de mindig?ezért vagyok tanácstalan teljesen
2011. nov. 7. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
11 57-es vagyok.Én is így voltam ezzel,mint te.Ha piros a torka rögtön antibiotikumot ír.Most én mondtam neki,hogy nem szeretnék gyógyszert adni,erre ő azt mondta,hogy azért felírja a gyógyszert,és ha úgy látom kezdjem el adni.Hát két hét után már úgy láttam,és már bánom,hogy nem adtam hamarabb,szegénykém csak szenvedett a köhögéstől éjjel,nappal.
2011. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért még várj az antibiotikummal szerintem. pláne,ha hallod,hogy szakad fel. akkor inkább fenistil cseppek és calciumosk-ot próbálj + baby luuf-ot 8ez önmagában is szuper). legyetek sokat a levegőn és sokat szellőztess!
2011. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen igen,ezeket mind kapja,de azért aggódom:(
2011. nov. 8. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia jobban van a kicsi?
2011. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!köszi az érdeklődést,aranyos vagy! :)

Voltunk dokinál,írt neki antibiotikumot.Nem örülök,de inkább ez mint egy tüdőgyulladás.Kezd már javulni az állapota.Remélem ti is jól vagytok! :)

2011. nov. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!