Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit baja lehet? Vigyem orvoshoz?

Mit baja lehet? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta ritkábban eszik,eddig nappal 3 óránként evett tegnap óta 4 óránként eszik.Minden evés után bealszik kb 1 órára,eddig nappal max 2x fél órát aludt.Ha fent van ugyan olyan élénk,vigyorog,magyaráz.Amit viszont az előző evés után tapasztaltam,az már igazán aggaszt.Büfizett,jött vissza egy kis kaja is amiben egy kisujj körömnyi nyálkás orrváladék szerű valami volt.A torkából jöhetett?vigyem orvoshoz?Nem köhög,nincs láza sem!
2011. nov. 1. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát ez jó kérdés. Az evés igénye változhat naponta is és az alvás is, szerintem ez annyira nem aggasztó. Ha nem nyűgi, lázas és élénk, ahogy írtad, akkor annyira nagy baj nem lehet. Azért én felhívnám az orvosát, hátha mond valamit a nyálkás cuccra, amit vissza büfizett. Annyit mindenképp megér. Mennyi idős a kicsi?
2011. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!10hetes lesz pénteken!Fel is hívom a dokit!
2011. nov. 1. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd már még lécci mit mondott!
2011. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!