Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit javasolnátok...

Milyen babakocsit javasolnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7,5 hónapos, mászik, álldogál, de még nem tud önállóan, támaszték nélkül ülni. A babakocsi sport részét használjuk már egy ideje, de csak minimálisan megdöntve, mert ebből jobban kilát. Viszont a napokban sajnos eltört az egyik tartó része, ami pont a babakocsi kupola részét lenne hivatott tartani. Egyfolytában leszakad, használhatatlan lenne az a rész esőben. Sajnos a boltot hívtam, nincs cserelehetőség...megjavítani pedig csak Lengyelországban tudják :(

Szerintetek milyen kocsit vegyek? Annyi féle van, hogy a bőség zavarában nem tudom...Meg hát az is kérdés, hogy ugyebár még nem tud ülni...nem mindegy ezért sem, hogy milyet vásárolunk. Ja, és fontos, hogy szegény a mostaniban is már szinte nyomorog, mert elég jó husiban van, már kb 9,5 kiló, 76 centi...szóval nagy :D

Elég lenne csak egy sport kocsit venni, ami mondjuk több fokozatban dönthető? Milyen típust javasolnátok? Esetleg linket is tudnátok küldeni? Előre is köszönöm a segítéget!!! :)


2013. febr. 14. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég már a sportkocsi. Nekünk hasonló paraméterekkel bíró babánk van, Peg Perego Pliko P3 Completo babakocsit vettünk. Szeretjük.
2013. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőven elég egy sport kocsi már, mi 5 hónapos korában cseréltük le a babakocsinkat ABC Design Primo-ra, és imádjuk. Majdnem vízszintesig dönthető, van benne szűkítő, de ha azt kivesezd, nagyon tágas...bár így is, mert 10 hónapos a lányom és igen jó húsban van (80 cm és 12 kb) és még benne van a szűkítő is, és így is kényelmes még a téli szerelésben is..

Emellett nagyon masszív, megbízható....

Én teljesen ABC Desing rajongó lettem tőle :)

Úgyhogy a kistesó a jön, biztos ebben a márkában fogunk majd keresne mózeses kocsit is...

2013. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én chicco CT4-et vettem, jó tágas, nagy bolygós kerekek, nagyon könnyű összecsukni, a kupola előre is húzható, a kerekek 1 mozdulattal kivehetők(pl. ha autóba be kell tenni, és sáros)lábzsák is van hozzá...sztem ez jó lenne, de próba nélkül nem venném meg ezt sem látatlanba...


Amúgy a garancia a babakocsidra hogyhogy nem érvényes? A Te hibádból tört el az a vacak??

2013. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!