Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Osszel szuletendo babanak...

Osszel szuletendo babanak milyen babakocsit javasolnatok ami a hideg telben is megallja a helyet es praktikus?

Figyelt kérdés

Gondolom fontos a nagyobb masszivabb kerek.

Kombinalt babakocsit vennek en ujszulottnek hogy aztan kesobb is lehessen kombinalni, hasznalni, de ez az en velemenyem, s nem vagyok tapasztalt viszont e teren meg:-) Barmilyen tanacsot varok, minden segit a jo valasztashoz. Linkeket is varok kepekkel, ami meg tobb segitseget nyujtana, nekem, nekunk kismamaknak.

koszonom.19 km


2012. ápr. 26. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt, és nagyon szerettem:

[link]

Baby Point V3, de ehhez hasonlót sokfélét találsz, szerintem több jobb fajta kocsi is van, ami ilyen jellegű.

Lányom októberi, és télen is nagyon praktikus volt, jól elfért a mózesben, a sportrész meg szintén bevált, kényelmesnek tűnt. Kerekei jók voltak, nagy hóban is tök jól tudtam vele menni.

2012. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Újat szeretnél venni?Ha nem mi pont eladjuk a miénket ha gondolod küldök linket.Lábzsákot és szúnyoghálót is adok hozzá.
2012. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Graco symbio. Nagy a mózese és a hordozója is.
2012. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenkeppen ujat szeretnenk venni
2012. máj. 4. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!