Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós kisfiam utálja a babakoc...

6 hós kisfiam utálja a babakocsit, mit csinálhatnék vele? Hogy szerethetném meg vele? Többi lent

Figyelt kérdés
Utálja a hordozót,a sportrészt meg a mózeskosarat is. Sír mind a háromban. Egyedül a mei-taiban van el úgyahogy,de nem cipelhetem mindig magamon. Ha kocsival (személygépkocsival) megyünk valahova végigüvölti az utat a hordozóban. Holnap is mennem kell vele Pestre,már előre félek. Gondoltam veszünk autósülést,de még kicsi hozzá még se nem ül,és még nincs 9 kiló se. Mit tehetnék az üvöltések ellen? Valakinek tapasztalat? Főleg a kocsiban való utazás érdekelne,mert ott nem tehetem mei-taiba. :-)
2013. febr. 3. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Babakocsi témában tanácsot nem tudok adni. Viszont vannak újszülött kortól használható autósülések. Nekünk is ilyen van, mert a hordozót nem szerette.
2013. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!