Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korában hagynátok...

Mennyi idős korában hagynátok (hagytátok) a gyereket a nagyszülőknél éjszakára?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónapos korukban, de akkor még csak úgy, hogy este mi fektettük őket le a nagyszülőknél, reggel, amikor felkeltek már ott voltunk. "Rendes" éjszaka (nagyszülők fektetik, velük kelnek fel, mi nem vagyunk ott) kb. 1 éves koruk körül.
2012. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3 éves múlt, még nem aludt a nagyszülőknél. Majd talán nyáron megpróbáljuk.
2012. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom gyerekfüggő. Mennyit van napközben a gyerekkel a mama/papa? Sokszor aludtatok Náluk? Tehát mennyire idegen a kicsinek a hely?

Csakhogy válaszoljak is...

Én majdnem másfél évesen, de már kora reggel érte mentem, mert senki mástól nem fogadta el a reggeli tejet, csak tőlem... (én fektettem)

2012. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1,5 éves elmúlt, mikor először volt tőlünk külön éjszaka. De nem nagyszülőknél, hanem nővéremnél és a férjénél. Pont 1 éve márciusban.


Azóta kb 4-szer töltötte máshol az éjszakát, nagyszülőnél, illetve nagyszülő húgánál. Legutóbb most hétvégén nem aludt itthon.

2012. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A nagyfiam 2 éves volt, amikor először ott aludt, de ő még akkor aktívan szopizott. nem volt semmi gond, mamitól nem kérte a cicit :)

A kicsi pedig 11 hónapos volt, nem szopizott már, vele sem volt semmi gond.

2012. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A lányom most lesz 1 éves, még nem aludt máshol. Mondjuk nagyszülők híján a tesóméknál tudnánk csak otthagyni, de eddig még az sem jött össze. Nem nagyon van velük, így annyira nem ismeri őket. Most hétvégén fognak először gy vigyázni rá, hogy mi nem leszünk ott. Aztán fokozatosan szoktatjuk oda, mert áprilisban esküvőre megyünk, és akkor ott alszik tesóméknál. Akkor lesz 14 hónapos.
2012. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26hónaposan elvitte anyám, mert látta épp egy idegösszeroppanás szélén állok, a tipikus törik folyik szakad dől bőg maszatol földhözvágja magát program ment mind a két gyerektől. A kicsit akkor még könnyebb volt kezelni. Így lett, hogy a nagyfiam elment hétvégézni. Egy időben minden héten elvitte, aztán egy ideje nem megy a gyerek. Ám semmi baja nem volt a törpének.
2012. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8 hónaposan. Anyuéknál hagytuk lányom, mi meg a férjemmel elmentünk hosszú hétvégére. Észre sem vette hogy nem vagyok ott, szórakoztatták, megfürdették, este elringatták. Különösebben sosem viselte meg a gyereket hogy 1-1 hétre elmentünk egyik mamihoz, másik mamihoz. Szerette az újdonságot, na meg hogy mindenki vele játszik.
2012. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam,én még nem aludt nélkülünk máshol

már szeretném kipróbálni

2012. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3,5 éves ill. 21 hós. Még nem ajánlkoztak a nagyszülők, gyerek sem mondta, hogy ott akarna aludni, úgyhogy még nem történt meg a dolog. Amúgy hetente látjuk őket.
2012. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!