Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit adjak rá...

Szerintetek mit adjak rá éjszakára?

Figyelt kérdés
11 hetes kislányom vastag hálózsákban szokott aludni, alatta egy vékony pamut rugdalózó van és egy plüss pléddel takarom be.A szobában 23-24 fok van kb.Amelyik hálózsák mostanság jó rá sajnos mosásban van, így nem tudom miben altassam.Vékony rugdalózó, kis paplan és a pléd kombináció jó?(a kispaplant lerúgja magáról),vagy inkább vastag bélelt rugi+elég a pléd?Nagyon félek, hogy megfázik.
2013. febr. 13. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát, nem tudom, de szerintem nagyon beöltözteted. Ha megizzad, akkor könnyebben megfázhat.

Nálunk kb. 21-23 fok van, és pamut rugdalozó+vastagabb pléd van rajta.

2013. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

23-24 fokban nem fog megfázni.

Én adnék rá egy bodyt arra egy rugit és betakarnám egy pléddel, ha kitakarózik akkor sem fog fázni.

2013. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon beöltöztetted szerintem is

én is úgy öltöztetem hogy,egy rövidujjú body,kis zokni felé egy meleg rugdalozó és pléd..ennyi,,bőven elég

nem szeret senki melegben aludni,próbáld ki magadon,ha te ezeket felvennéd milyen meleged lenne,ráadásul a babákra csak egy réteggel kell több mint ránk,.

sokkal jobb hűvösebben aludni mint tikkasztó melegben.

attól fog megfázni ha túlöltözteted.

kiviszed és már meg is fázik,mert bent meg

agyon öltözteted.

az enyém is ennyi idős,!

ha nem meleg a tarkója az a jó,ha izzadt akkor melege van

2013. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon sok 23-24 fokban. Body+rugi és egy vékony kis takaró bőven elég. Egyébként is elég a rugdalózó és hálózsák kombináció, mert megsül.
2013. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsokat:)
2013. febr. 13. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi ugyanígy öltöztetünk, de 20 fok van, és két pléddel takarjuk. Abból egy vékony egy plüss.
2013. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!