Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám egy kézzel veszi...

11 hós babám egy kézzel veszi fel, és dobja el a labdát. Nem pici, hanem a tenyerénél sokkal nagyobb a labda. Ráadásul pontosan oda dobja, ahova kérjük. Ez ennyi idősen átlagos, vagy érdemes foglalkoztatni a labdával?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden gyerek másképp fejlődik.Én nem foglalkoztatnám külön a labdával,mert rövidesen más fogja érdekelni.Különben sem látnám értelmét labdajátékra tanítani.
2009. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt nem a labdajáték a lényeg,hanem hogy ettől is fejlődik a kézügyessége,miegymás,amit nem csak ezen a téren tudna kihasználni.Csak arra volnék kiváncsi,hogy ez átlagos vagy sem?
2009. szept. 7. 11:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a labda kezdetektől nagy kedvenc...
2009. szept. 7. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem átlagos,mert az én 11 hónapos kislányom is rettentő ügyesen fogja,és pontosan dobja,és ha kérjük,hogy rúgjon bele,odatartja a lábfejéhez a kis kezével,és belerúg.Azt nem pontosan,de rúgja.És minden gyerek imád,és tud labdázni szerintem.Én ezen még nem agyaltam,hogy ez átlagon felüli lenne nála,mert szerintem ez normális.Amugy neki is minden téren jó a kézügyessége.Szerintem ez befolyásolja.
2009. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez egyáltalán nem átlagos, főleg h egy kézzel csinálja, ez még egy nagyobb gyereknek is kihívás :)

szerintem nagyon ügyes a gyermeked és "foglalkoztassátok" csak nyugodtan bármilyen labdával (kicsi, nagy közeped, puha, összenyomható, színes stb.)

Az én fiam 22 hónapos ő mostanra jutott el oda hogy dobja nekünk ha kérjük és nagy ritkán rúgja is maga előtt (de ő meg mondjuk ilyen dolgokban átlag alatti sztem..)

A szomszéd kislány nálunk pl. ugyanannyi mint a fiam de már 16-17 hónaposan gyöngyöt fűzött meg ilyesmi, simán beletalált minden részt a formabedobóba amitől pl. az én gyerekem csak idegrohamot kapott :))

Minden gyerkőc más más irányban fejlettebb :)

2009. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is ilyen ügyes, három hósan a legkisebb labdát biztosan fogta a kezében, egyikból a másikba áttette, most 13 hós lesz, és mindkét lábával rúgja, pontosan oda, ahova kérjük, a játszótéren mindenki elámult, mikor leültünk labdázni, gurítani, és dobni is tudja nekünk, és ha pattintom, akkor is elkapja. Szerintem foglalkoztassátok minél többet, lehet, h majd ők lesznek azok a focisták, akik kijutnak a VB-re:D Vagy kosarasok, v bármi.

Mi annyit foglalkozunk a dologgal, h van többféle labdája, nagyságban, színben különbözőek, és mindennap játszunk, ha kérdezem, h labdázunk, már hozza azt, amelyikkel játszani szeretne:)

2009. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
A lányom is csinálta ezt kb 8-9 hósan, és két barátnőm lánya is. Szerintem ez alapján átlagos a dolog.
2009. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is imádja a labdáját

A kisebbet ő is megtudja fogni és dobálja. Igaz még nem pont oda ahova akarja, de már próbálja felénk dobni:))

Ő most töltötte be a 9 hónapot

Igaz neki is nagy kedvence a labda minden változatban. A nagyot gurigatja, a kisebbel dobálozik, a strandlabdával ami nincs teljesen felfújva, pedig szórakoztatja magát. Hátára fekszik és a kezével és lábával egyszerre csapkodja, rugdossa

Szóval nagyon élvezi minden formáját:))

2009. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!