Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valakinek 9 hónaposan állt...

Ha valakinek 9 hónaposan állt fel a babája ő mikor indult el? Vagy mikorra várható? Csak kíváncsiság

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:

7 hónaposan állt fel, 8 hónaposan oldalazva ment a bútorok mellett.

1 Szülinapja után 2 héttel reggel még az ágy, fal mellett ment, délután átsétált egyik szobából a másikba kapaszkodás nélkül!

2013. febr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én lányom is 7 hónaposan állt fel.Kb 1 hónap múlva már bútorok mellett közlekedett.9 hónaposan már ment pár lépést egyedül, 10 hónaposan pedig már szaladgált.

A mozgásfejlődése hihetetlen gyors volt, viszont így 2 évesen még mindig nem akar beszélni... :(

Ki ebben, ki abban jó.. :)

2013. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálunk is 3 évesen kezdett el beszélni!!!
2013. febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9-10 hósan állt fel és csak 15 hónaposan indult el egyedül :-)
2013. febr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan állt fel és csak 16 hónaposan indult el egyedül.
2013. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan álltak fel a gyerekeim, 13 hónaposan indultak el.
2013. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónaposan állt fel, 8 hónapos kora után már kapaszkodva lépkedett a bútorok mentén. Most 10 hónapos, és már egy-két lépést tesz egyedül is, egyre ügyesebb lesz!
2013. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.55!

Nagylányom 2 évesen éjjel-nappal szobatiszta volt, de még halandzsázott javából:) Még azután kezdtek érthetővé válni a szavai:)

Nekem akkor azt mondta a szakember, hogy egyszerre általában csak 1 terület fejlődik intenzíven.


A kérdésre válaszolva pedig:

Nagylányom 9hósan állt fel, rögtön sétált kapaszkodva, de önállóan majd 13 hósan kezdett el menni.


Kicsilányom 8 hósan felállt, másnaptól sétál a bútoraink mellett, azóta is itt tart:)

2013. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6.55-ös vagyok!

Köszönöm a tapasztalati biztató szavakat! :)

Remélem, hogy lassan már beszélgetni tudok a lányommal, mert egyenlőre úgy néz ki, hogy ő akar megtanítani a kis saját nyelvén.. :) De annyira nem aggódok, mivel orvosnak is mondtam, és egyenlőre nem mondott rá semmit.

Bocsi az off-ért.

2013. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!